Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwony Fabian 1.4 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie . Byłem zmuszony do kupna czegoś taniego. Ponieważ w Golfie silnik już padł i poszedł na części. 

A to przed wami Skoda Fabia 1.

Wrzucę VIN może ktoś mi rozkoduję fajnie by było :)

TMBJJ46Y664647767

2006 Rok.

1.4 TDI [BNM] - 70Km

Przebieg :387000Km

Skrzynia 5 Biegowa Manual [JQM]

Autko mam już parę miesięcy. 

Przechodząc do wyposażenia. Raczej Golas niestety

Korbotronic.

Brak Klimy tego mi najbardziej brakuje :( 

Kierownica z Fabii 2.

Przełącznik świateł nie wiem z jakiego modelu Ale na pewno nie z Fabii 1. 

Fotele Standardowe.

Z Tyłu brakuje głośników. Nawet nie ma fabrycznych otworów. 

Podgrzewana Tylna Szyba.

ABS

Radio Dotykowe Vordon. Nawet spoko gra :D 

Lusterka Ręcznie ustawiane. 

Bardzo mnie zdziwiło jak właściciel mi pokazał że ta Skoda ma fabryczne Blokowanie Skrzyni Ręcznej. I jest do tego kluczyk aby odblokować skrzynię Wow ?

Tak się prezentuje Fabian. :) 

 

IMG_20230920_144330.jpg

IMG_20230920_144354.jpg

IMG_20230920_144446.jpg

IMG_20230920_144506.jpg

IMG_20230920_144436.jpg

IMG_20230920_144532.jpg

IMG_20230920_144606.jpg

IMG_20230920_144615.jpg

IMG_20230920_144521.jpg

IMG_20230920_144302.jpg

Edytowane przez Moon_11
Zapomniałem o wyposażeniu ;)

Opublikowano
  • Autor

Olej Wymieniony przy 386000. Mobil 10W40 IMG_20230920_143612.thumb.jpg.074f8eb40b10b6605e644fc6bde86b3c.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem opony używane zimowe na jeden sezon. IMG_20230920_143641.thumb.jpg.cf3408a1476c2824265a4efa2f653352.jpgPowinny dać radę Nokianki. :D 

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Między innymi Tapicerka Bagażnika. Ale na razie nie zakładam ponieważ zamek od bagażnika muszę zrobić ;) IMG_20230920_143621.thumb.jpg.847cd68d9adfcc0c731e34e3060e0ef4.jpg

Opublikowano
  • Autor

A Teraz co było robione u Mechanika. Wymieniony Olej tak jak powyżej. Rozrząd zrobiony przy 386000. Czyszczenie EGR. Wymiana tylnej sprężyny bo już pękła. Wymiana Bębnów bo już były zardzewiałe. Wymiana Szczęk Hamulcowych dostałem w zestawie z autem ;). Jak auto kupiłem miało zamiast filtru powietrza Filtr Stożkowy  ale go wywaliłem.  ? Podobno to jest zabójca dla TDI tak mi gadał mechanik. A no i Lampy zostały wypolerowane. Były tak zmatowiałe że nic praktycznie w nocy nie widziałem. Masakra ;)

Rzeczy które Jeszcze są do zrobienia. To między innymi. Poduszka Silnika. Wahacz do wymiany. No i Rudzielca trzeba ogarnąć bo grasuje w okolicy klapy bagażnika oraz w Progach. no i zamek od bagażnika. i Grill czarny ze znaczkiem bo poprzedni nie był dobrze zamontowany i na Autostradzie odleciał.  A po wymianie opon zbieżność do zrobienia bo powyżej 100km/h są drgania. I ściąga na prawą stronę kierownicę jak dodaje gazu. :) Wszystko się zrobi w swoim czasie na spokojnie. Na razie fabian ma wozić d*pę i tyle ? 

Edytowane przez Moon_11
Zapomniałem o Grillu.

Opublikowano
  • Autor

1 Głośnik z prawej strony nie grał. Z Lewej charczał. Kupiłem używane od Golfa 4 za 60 Złotych za Prawy i Lewy. Wymieniłem i od razu Lepiej Grają.  :D IMG_20230830_180326.thumb.jpg.73af6bb52ff92a2f079a6a01151a0a32.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 20.09.2023 o 15:15, Moon_11 napisał(a):

Kupiłem opony używane zimowe na jeden sezon. IMG_20230920_143641.thumb.jpg.cf3408a1476c2824265a4efa2f653352.jpgPowinny dać radę Nokianki. :D 

Kupiłeś czy znalazłeś pod śmietnikiem? Wiesz ile one mają lat ? Nie wiele im do pełnoletności brakuje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.10.2023 o 23:04, qruku napisał(a):

Kupiłeś czy znalazłeś pod śmietnikiem? Wiesz ile one mają lat ? Nie wiele im do pełnoletności brakuje

Używane za 150 Złotych. Nie ma czego oczekiwać.:no: Dają radę na śniegu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.