Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brakujące części do komory silnika po pożarze B6 1.8T Q AVJ


Papugin

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeśli nieodpowiedni dział i proszę o przeniesienie. Parę dni temu w komorze silnika miałem pożar. Poszukuję części zamiennych, a mianowicie to czego mi brakuje to:
- obudowa filtra powietrza 06B 133 837 A, nie mogę znaleźć o tych numerach,

- osłona plastikowa kabla akumulatora nr na niej to 8E0971824E, częściowo uległa stopieniu, nie mogę nigdzie znaleźć samego tego plastiku.

 

No więc tak, czy jest jakaś możliwość dopasowania obudowy, bądź jakoś inaczej to zmontować? Opcja filtru stożkowego odpada, nie chcę go montować.
Dodatkowe pytanie, muszę wymienić też rurę gumową dolotu powietrza która łączy się z obudową oraz turbiną. Chciałbym zastąpić ją rurą silikonową od turboworks, bądź fmic, warto dopłacać do fmica? Czy turboworks będzie jakościowo w porządku?
No i ostatnia sprawa, kupując samochód miał zamontowanego BOV'a, usuwam go i montuję oryginalny zawór DV, jest coś wart używany BOV firmy FORGE (ten srebrny :grin:), aby sprzedać i choć trochę zwróciło się za lawetę? Jeżeli tak, ile może być wart? Stan oceniam na bardzo dobry, wyczyszczony, gotowy do montażu. 
Pozdrawiam.

 

O tym BOV'ie mowa

image.png.83daf996a85a5e99fbce112d25fba4f8.png

Edytowane przez Papugin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...