Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolki ESP i EPC


kamilx992

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim autem. Od kilku miesięcy mam jeden i ten sam problem, niestety żaden mechanik nie jest w stanie mi pomóc. Dziś zaprowadziłem auto do kolejnego…

mianowicie, co jakiś czas włączają się  kontrolki trakcji i ESP a wraz z nimi check. Samochod jakiś czas jedzie bez problemu, niekiedy ma spadek mocy, a najgorsze jak w pewnym momencie odcina pedal gazu. Niedawno wymieniałem turbinę. Początkowo mechanik myślałam że to przepustnica ale ta też została wymieniana na nową i nadal to samo. Komp cały czas wyrzuca błąd przepustnicy, mimo że jest nowa. Po wykonywaniu adaptacji przez chwile jest ok a później znów to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dont know about other problems but ,  but the switch under the brake pedal , causes abs , esp error ,  from my personal experience , some other member from Croatia Audi had also  some other warning lights , check engine ect , its a little bit strange it was the same problem but give them some other lights to show on the dash .

Buy OEM its not expensive at all , aftermarket will last maybe a month or two  and it will show same error again , from my experience .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...