Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana Radia RNS-D na RNS-E jak prawidłowo podłączyć? B6 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czytałem forum ale w niektórych tematach zdjęcia już się nie wyświetlają a linki nie działają to postanowiłem napisać nowy temat.
Miałem założony RNS-D, wszystko ładnie działało, podświetlenie i wyświetlanie na FIS. Kupiłem RNS-E bez wersji LED.

Kupiłem zestaw przejściówek i podłączyłem.

ALLEGRO.PL

zostalo mi kilka niepodpiętych przewodów i dylemat ale po kolei.

Standardowo- brak podświetlenia przycisków oraz informacji Na FIS.

czy kupiłem dobry zestaw
1. w zestawie co kupiłem jest wersja bez diversity czy powinienem jednak kupić taki podwójny kabel antenowy? Bo teraz jedno złącze z tych podwójnych na dole radia jest niepodłączone. Może wtedy bym podpiął nr 2 pod te inne złącze ?

2. Na jednym zdjęciu widać ile zostało mi niepodpiętych wtyczek od czego one są? Ma ktoś cierpliwość wytłumaczyć? 
1,2,3,4

wychodzi na to, że mam wersję z diversity skoro mam tyle kabelków antenowych?

Będę bardzo wdzięczny. Anteny z zestawu w ogóle nie podłączałem, czy ona konieczna czy lepiej kupić inny zestaw?

czy w sedanie też jest tmc box i by mi w czymś pomógł czy muszę i tak ciągnąć kable z rns-e do licznika?

 

image1.jpeg

IMG_6202.jpeg

IMG_6203.jpeg

Edytowane przez pok3r

Opublikowano

To czytałeś⤵️

 

Opublikowano
  • Autor

Czytałem, ale teraz widzę ukryte w spojlerze na przykład rozpiska gniazd w radiu. Mam kupić tą drugą przelotkę diversity czy to nic nie da?

Będę temat czytać po raz kolejny ale tak jak mówię. część zdjęć już się nie wczytuje albo linków :)

 

PODŁĄCZENIE:
o tym czytałem ale czy z pinu 5 też trzeba ciągnąć kabelek?
Z pinu 9, 10 z radia gniazdo D ( CAN H, CAN L) trzeba pociągnąć dwa kabelki do liczników ( Piny 19, 20 niebieska kostka) - po pdłaczeniu tych dwóch kabli radio włącza i wyłącza się z kluczyka, działa tez podswietlenie.

Z pinu 5 radia gniazdo B - pociagnąć jeden kabelek do liczników kostka zielona pin 23 - po podlaczeniu tego kabelka bedzie mozna łaczyć sie vagiem z navi.

 

Edytowane przez pok3r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.