Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Radia RNS-D na RNS-E jak prawidłowo podłączyć? B6 sedan


pok3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytałem forum ale w niektórych tematach zdjęcia już się nie wyświetlają a linki nie działają to postanowiłem napisać nowy temat.
Miałem założony RNS-D, wszystko ładnie działało, podświetlenie i wyświetlanie na FIS. Kupiłem RNS-E bez wersji LED.

Kupiłem zestaw przejściówek i podłączyłem.

ALLEGRO.PL

zostalo mi kilka niepodpiętych przewodów i dylemat ale po kolei.

Standardowo- brak podświetlenia przycisków oraz informacji Na FIS.

czy kupiłem dobry zestaw
1. w zestawie co kupiłem jest wersja bez diversity czy powinienem jednak kupić taki podwójny kabel antenowy? Bo teraz jedno złącze z tych podwójnych na dole radia jest niepodłączone. Może wtedy bym podpiął nr 2 pod te inne złącze ?

2. Na jednym zdjęciu widać ile zostało mi niepodpiętych wtyczek od czego one są? Ma ktoś cierpliwość wytłumaczyć? 
1,2,3,4

wychodzi na to, że mam wersję z diversity skoro mam tyle kabelków antenowych?

Będę bardzo wdzięczny. Anteny z zestawu w ogóle nie podłączałem, czy ona konieczna czy lepiej kupić inny zestaw?

czy w sedanie też jest tmc box i by mi w czymś pomógł czy muszę i tak ciągnąć kable z rns-e do licznika?

 

image1.jpeg

IMG_6202.jpeg

IMG_6203.jpeg

Edytowane przez pok3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale teraz widzę ukryte w spojlerze na przykład rozpiska gniazd w radiu. Mam kupić tą drugą przelotkę diversity czy to nic nie da?

Będę temat czytać po raz kolejny ale tak jak mówię. część zdjęć już się nie wczytuje albo linków :)

 

PODŁĄCZENIE:
o tym czytałem ale czy z pinu 5 też trzeba ciągnąć kabelek?
Z pinu 9, 10 z radia gniazdo D ( CAN H, CAN L) trzeba pociągnąć dwa kabelki do liczników ( Piny 19, 20 niebieska kostka) - po pdłaczeniu tych dwóch kabli radio włącza i wyłącza się z kluczyka, działa tez podswietlenie.

Z pinu 5 radia gniazdo B - pociagnąć jeden kabelek do liczników kostka zielona pin 23 - po podlaczeniu tego kabelka bedzie mozna łaczyć sie vagiem z navi.

 

Edytowane przez pok3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...