Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka kierownicy A4 B6


Nixanix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim domyślam się że temat wałkowany notorycznie ale nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi a nerwy już zszargane . Kiera podmieniona na czteroramienną z multi od innej b6 kwestia podłączenia .wtyczki się różnią doradzcie proszę czego mi tu brakuje czy co powinienem zmienić żeby to podłączyć moduł taśmę ? Z góry dzięki jestem właścicielem od niedawna IMG_20231116_172102.thumb.jpg.e16c28f94f8743a61c2150b592533589.jpgIMG_20231116_172055.thumb.jpg.c2d5dd772e47ef21b77f8a72c5215542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że muszę dokupić moduł trapezowy do kiery i dalej co wtykami w niego gniazda i tyle ?

 

Edytowane przez Nixanix
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta ale udało mi się skompletować wszystko i zamontować łącznie z tempomatem czeka mnie jeszcze kodowanie i tu pytanie czy ja coś zjebalem czy w czym może być problem czy kodowanie rozwiąże sprawę ?

IMG_20231123_192041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie rozwiąże. Jak ogarniesz to kabelkiem ,co Tobie już pisałem ,zgasną te kontrolki ,Abs esp hamulca😉

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie ewidentnie coś zjebalem pytanie brzmi co .kodowanie samo w sobie nie przeszło bo wgl nie wyszukuje tego sterownika jak na zdjęciach poniżej sytuacja .postanowilem że wrócę do starego sterownika który był oryginalnie z nadzieja że chociaż pozbędę się błędów ABS i hamulcy błąd został. rozumiem że muszę znów się podpiąć pod vaga i usunąć tylko błędy już bez kodowania ? Dodatkowo zauważyłem że światła długie w trybie stałym przestały hulać ma to coś wspólnego z tematem ?

IMG_20231127_173837.jpg

IMG_20231127_173829.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...