Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet serwisowy


Blazey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na początku grudnia zapaliła się kontrolka od serwisu, auto (A4 B9, 2017) miało przebieg 110k. Mam wykupiony pakiet serwisowy. Pojechałem do ASO. Serwisant odczytał dane z kluczyka, ale mi ich nie udostępnił, powiedział tylko, że olej w skrzyni biegów i świece nie zostaną wymienione bo nie ma przebiegu (podobno wymienia się przy przebiegu 120k). Powiedział, że gdyby to było chociaż 117k to by wymienił ale 110k to za mało i pakiet nie zwróci mu pieniędzy a wymianę oleju w skrzyni i świec należy wykonać przy przebiegu 120k. Kiedy zapytałem się go czy auto zapali kontrolkę przy 120k to powiedział, że trzeba o tym samemu pamiętać i nie będzie problemu z wykonaniem tej czynności z pakietu pomimo braku zapalonej kontrolki od serwisu.

 

Pytanie czy takie działanie serwisanta to samowolka czy może powinien wymienić olej w skrzyni biegów i świece skoro zapaliła się kontrolka serwisu?

 

Chcąc sprawdzić sprawę, zadzwoniłem do innego ASO (powiedziałem, że auto ma już przebieg 119k), ale zostałem poinformowany, że nie wymienią świec i oleju w skrzyni z pakietu bo nie zapaliła się kontrolka serwisu.

 

O co w tym chodzi? Czy zostałem oszukany? Nawet jeśli ASO zgodzi się wymienić świece i olej w skrzyni bez kontrolki serwisu, to będzie się to wiązało z zakupem nowego pakietu bo tamten za chwilę wygaśnie. Dodam jeszcze, że wymiana świec i oleju w skrzyni wchodzi w zakres wykupionego pakietu.

 

Edytowane przez Blazey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...