Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zamkiem centralnym i oświetleniem kabiny


danwidlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grupowiczów, mam dość specyficzny problem z moją A4. Postaram się opisać wszystko w miarę dokładnie może ktoś miał podobny przypadek i wskaże miejsce gdzie szukać przyczyny. Do rzeczy!

 

Problemy zaczęły się jak temperatury na zewnątrz spadły poniżej zera. Samochodu nie dało otworzyć się z pilota, jedynie z kluczyka przez zamek kierowcy. Taki zabieg otwierał tylko przednie drzwi podczas gdy drzwi tylne oraz wlew paliwa były dalej zamknięte. Po wejściu do samochodu słychać wyraźne klikanie w przekaźnikach modułu komfortu. Do tego wszystkiego w rytm cykania przekaźników mruga światło wewnątrz kabiny. W ten sam rytm opuszczają się przednie szyby. Sytuacja wraca do normy kiedy auto się nagrzeje. Jakby tego było mało ostatniej nocy coś do zera rozładowała akumulator (nie zostawiłem nic włączonego). Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pomysły to chętnie sprawdzę, bo nie ma pojęcia gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, danwidlo napisał(a):

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pomysły to chętnie sprawdzę, bo nie ma pojęcia gdzie szukać.

Jak akumulator jest słaby , to właśnie tak się  robi  . Ładowałeś może aku.? Naładuj i zobacz czy z pilota otworzysz auto . Jeśli tak , to akumulator już będzie do wymiany . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mariusz36 napisał(a):

Jak akumulator jest słaby , to właśnie tak się  robi  . Ładowałeś może aku.? Naładuj i zobacz czy z pilota otworzysz auto . Jeśli tak , to akumulator już będzie do wymiany . 

akumulator naładowany i sprawdzony jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...