Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gdzie podłaczyć te wtyczki??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum i szukalem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i używałem :szukaj: ale niestety nie znalazłem odpowiedzi wiec może ktoś z was mi pomoże.

A wiec zacznę od tego ze mam Audi A4 po II lifcie z 99r 1,8T

1. Pytanie gdzie powinny być podłączone te przewody od podgrzewania spryskiwaczy szyb zeby je podgrzewały(jak widać u mnie nie ma podłączonych tych przewodów

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e31317d85abd020.html

2. pytanie do czego służą te okragłe kostki i doczego powinny byc połaczone?? :confused4:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7910c2167c7cd2dc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cd31d6d02e18678.html

3. Mam spryskiwacze reflektorów ale nie mam przewodów albo nie mogę znaleść przewodów od zbiorniczka z płynem do spryskiwaczy i moze pomożecie mi je odnaleźć albo podpowiecie skąd je poprowadzić zeby chodziła 2 pompka

Kostki w zbiorniczku ??

kostka z boku zbiorniczka skad przewód??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ad755fc74a8a82f.html

Kostka od górnego silniczka skad wziac albo gdzie moze isc??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69c4b2532d9134b0.html

Z góry dziękuję i najlepiej jak byście wrzucili fotki jak to u was wygląda

Opublikowano

gdzie te wszystkie kostki powinny być podpięte to nie wiem. . . .

Ale wiem na pewno że wtrysków to ty na masce nie masz :polew::tongue4:

Popraw to kolego bo wygląd to co najmniej śmiesznie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

faktycznie źle się wyraziłem dzięki chodziło mi o spryskiwacze szyb[br]Dopisany: Maj 08, 2009, 07:03:23 _________________________________________________co nikt nie ma audi z silnikiem 1,8T z 99 r zeby podejrzeć gdzie ma podłączone wtyczki o które pytam i ewentualnie zeby zrobić fotki jak to u was wyglada??

Opublikowano

tutaj masz schemat podłaczenia podgrzewania dysz :

spryski.jpg

co do tych okragłych wtyczek hmmmm mozesz spisac z nich numery ? bo napewno takowe są na nich :cool1:

wtyczek do zbironiczka coś nie mogę znaleść :confused4:

Opublikowano
  • Autor

podziekowal kolego duzo mi to pomogło :hi:[br]Dopisany: Maj 08, 2009, 02:43:16 _________________________________________________a co do reszty pomoze ktos??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.