Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kto ogarnia klimatronik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, czy ktos w okolicy zielonej gory jest w stanie ogarnac klimatronika ... .

mrugal mi wyswietlacz i po wymianie dalej mruga,

przy wlaczonej funkcji "auto" dmucha przez srodkowe kratki a przy nadmuchu na szybe wieje iprzy okazji na nogi :/

przyciski gora, dol, "srodek wogole jakby ich nie bylo :/

mialem inny klimatronik podlaczony i przelaczal klapy ale skolei nie wlaczal sprezarki klimy :/

pomozcie bo mi juz rece opadaja i pieniazki koncza :(

Opublikowano

przed wydaniem pieniążków powinieneś zrobić to co teraz zrobiłeś, czyli napisać posta o tym co sie dzieje z klimatyzacją.

Wtedy pieniążki pewnie jeszcze byś miał...

A co do Twojego problemu to tylko Vag pomoże. Pojechałbyś na spota regionalnego i tam ktoś podłączyłby się do auta, sprawdziłby klimatyzację i powiedział co jest w niej popsute. Bardzo możliwe że nic jest nie popsute tylko klimatyzacja się rozprogramowała (moja też tak ma co rok)

co rok ją programuję i działa

Opublikowano

przed wydaniem pieniążków powinieneś zrobić to co teraz zrobiłeś, czyli napisać posta o tym co sie dzieje z klimatyzacją.

Wtedy pieniążki pewnie jeszcze byś miał...

A co do Twojego problemu to tylko Vag pomoże. Pojechałbyś na spota regionalnego i tam ktoś podłączyłby się do auta, sprawdziłby klimatyzację i powiedział co jest w niej popsute. Bardzo możliwe że nic jest nie popsute tylko klimatyzacja się rozprogramowała (moja też tak ma co rok)

co rok ją programuję i działa

w jaki sposob to robisz? masz jakas instrukcje?

Opublikowano

mam instrukcję, oto ona:

Zaczynamy:

Warunek konieczny.

Przyczyny błędów muszą fizycznie zostać usunięte/ naprawione.

Brak zapisanych błędów w sterowniku.

Podłączasz VAG

Uruchamiasz silnik.

Włączasz kllimatyzację w tryb AUTO:

Wchodzisz w adres 08 AC/ HVAC lub inny opis dotyczący klimatyzacji.

Dalej 07 Kodowanie

Wpisujesz wartość (tu trzeba napisać do moderatora, ten pewnie pomoże) i potwierdzasz. (U mnie pasuje 00043)

Teraz nie zamykając programu (nie rozłączając się z samochodem) odczytujesz błędy klimy, usuwasz je,

jeśli się pojawiły i przechodzisz do Basic Settings.

Silnik musi nadal pracować, i klima być włączona w tryb AUTO.

04 - Basic Settings

Potwierdzasz

Wpisujesz numer grupy 001

Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz.

Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, żeby poznać pozycje krańcowe.

Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0).

Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się.

Jeszcze raz dla pewności odczytujemy błędy i kończymy pracę VAG-a.

Od tej chwili możemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.