Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy fotele z Leona pasują do B5 ?


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Witam

Mam pytanko czy podejda fotele z Seata Leona do a4 B5 ??? slyszalem ze tak moze ktos wie cos wiecej na ten temat a moze i z inych modeli np.passat albo octavia??:)

Bo ciezko jest znalesc jakies ori fotele w dobrym stanie do mojej niuni:(szukam jakis kubelkow albo skorki czarnej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponawiam pytanie kolegi , do mojej przedliftowej A4 chciał bym założyć fotele i kanapę z passata B5 .

Jest taka opcja? jeśli jest to czy przeszczep był by plug&play czy trzeba coś rezać ? No i jak to w ogóle jest z sedanami i kombi? Czy fotele ( kanapa ) i tapicerka drzwi z a4 avanta pasuje do sedana ( ewentualnie z passata B5 kombi do a4 sedana - tu mowa oczywiście tylko o fotelach i kanapie, bez tapicerki bo wiadomo że jest inna ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fotele z a4, to z kombi do sedana nie bardzo pasuje tylna kanapa , tak samo były różne tylne kanapy w sedanach w zależności czy są składane czy nie bo niektóre sedany nie miały blachy miedzy oparciem tylnej kanapy a bagażnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo były różne tylne kanapy w sedanach w zależności czy są składane czy nie bo niektóre sedany nie miały blachy miedzy oparciem tylnej kanapy a bagażnikiem.

No wiem, ja nie mam ścianki z kanapą i mogę składać całą ( 2/3 , 1/3 ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...