Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Dystanse a komfort ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy forum-owicze wszyscy piszą o rodzajach dystansów o ich wielkościach itp. a ja chciał bym poznać wasze doświadczenia z dystansami na piastach. Jakie miały wpływ na komfort jazdy czy pogorszyły komfort jazdy a może wręcz przeciwnie polepszyły. Czy nawet jeżeli kupi sie dobre dystanse to czy nie wytapia np. wibracje przy wysokich prędkościach.

Rozważania moje opieram na feldze ori z s3 225/45/17 7,5 et56 które kupiłem do mojego avanta.

Opublikowano

Dobre dystanse + dobre sruby + poprawny montaz [wyczyscic piaste i felge] - i nie bedzie zadnego bicia.

Komfort tez nie spadnie :decayed:

Opublikowano

Ja tam różnicy w komforcie na zauważyłem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dobre dystanse + dobre sruby + poprawny montaz [wyczyscic piaste i felge] - i nie bedzie zadnego bicia.

Komfort tez nie spadnie :decayed:

Nawet gdy jedziesz np. 200km/h zero bic??

Opublikowano

Dobre dystanse + dobre sruby + poprawny montaz [wyczyscic piaste i felge] - i nie bedzie zadnego bicia.

Komfort tez nie spadnie :decayed:

Nawet gdy jedziesz np. 200km/h zero bic??

nawet, u mnie siedzą z przodu 17mm, a z tyłu 25mm i jest elegancko :good:

Opublikowano
  • Autor

nawet, u mnie siedzą z przodu 17mm, a z tyłu 25mm i jest elegancko :good:

Czyli teraz pozostaje mi dobrac własciwe dystanse do moich felg z et56

Opublikowano

Nawet gdy jedziesz np. 200km/h zero bic??

Nawet :wink4: Jeżeli masz wszystko dobrze dobrane i założone to nie ma prawa nic Ci bić.

Opublikowano

Jesli dobry dystans, to nic nie bedzie bic.

Opublikowano
  • Autor

A jakie rozwiazania proponujecie w moim modelu przy takiej feldze?? Moze jakis konkretny producent dystansow??

Opublikowano

15-20 mm z pierscieniem centrujacym.

Opublikowano

A jakie rozwiazania proponujecie w moim modelu przy takiej feldze?? Moze jakis konkretny producent dystansow??

pewnie fele od A3.. ja przy takim ET wsadzilem 17mm przod i 20mm tyl i powiem ci, ze z tylu moglyby byc jeszcze ciut wieksze, przod za to idealnie, wieksze moglyby juz wystawac..

ale z tez nie ma co przesadzac, zeby czteroslada sobie nie zrobic

Opublikowano
  • Autor

A jakie rozwiazania proponujecie w moim modelu przy takiej feldze?? Moze jakis konkretny producent dystansow??

pewnie fele od A3.. ja przy takim ET wsadzilem 17mm przod i 20mm tyl i powiem ci, ze z tylu moglyby byc jeszcze ciut wieksze, przod za to idealnie, wieksze moglyby juz wystawac..

ale z tez nie ma co przesadzac, zeby czteroslada sobie nie zrobic

Powiem Ci że poprzednie felgi(tez ori) miałem et39 co prawda byly 7 i wygladalo dobrze. Wiec pomysłalem ze ET56 - ET39 = 17mm i powinno byc to samo i fajnie by bylo dac dystanse 20mm. Z tym ze nowa felga ma 7,5 cala szerokosci i czy to nie spowoduje, że ze spokojnego avanta wyjdzie "festyn tunning" typu wóz dróżyny "A"

Opublikowano

17mm przod 20mm tyl i gwarantuje ze bedziesz zadowolony.. nic nie wystaje, nic nie ociera i wyglada bardzo dobrze a opony i felgi mam takie jak ty 225/45 17x7,5 ET56

Opublikowano
  • Autor

Masz może jakies foto??

Opublikowano

A ja bym wsadził na przód i tył 20mm :naughty:

Opublikowano

A ja bym wsadził na przód i tył 20mm :naughty:

na przodzie przy takiej feli i oponie bedzie za szeroko

Opublikowano

A ja bym wsadził na przód i tył 20mm :naughty:

na przodzie przy takiej feli i oponie bedzie za szeroko

Nie będzie :cool1:

Opublikowano

no jakos u mnie, gdybym mial obnizona zawieche to mozliwe ze tarloby juz teraz bo kolo konczy sie tak samo jak blotnik, a co dopiero przy dystansach 20mm

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, a gdzie w Warszawie można kupić takie dystanse??

Mam podobną sytuację. B7 kombi z 2005r, miałem felgi 16' 7 cali szerkie, et45, a zmieniłem na 17-tki od A3, et56. Chcę tak dać dystanse 20mm na przód i tył, ale nie bardzo mogę znaleźć sklep, gdzie można je kupić od ręki.

Będę wdzięczny za informację.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.