Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Niedziałające kierunkowskazy i wycieraczka


eMPe76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.Czasem nie działają u mnie kierunkowskazy i wycieraczka.Gdy włączam awaryjne to migają.Coś mam kłopot yz moim autkiem ... ;( Wiem że lepiej podepnąć pod VAGa,ale nawet nie mam laptopa ... Nie znam nikogo kto by mi pomógł. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzal bym pajączka pod kierownicą, moze jakies sciezki sie powypalały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u elektryka.Nie naprawił bo akurat wszystko działało,ale podpiął pod VAGa i usunął błędy.Jest OK.Ale musze obserwować. :rolleyes:

[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 21:07_________________________________________________I znowu dzisiaj to samo,odpalam autko i od razu sprawdzam migacze,nie mrugają i wycieraczka nie chodzi.Awaryjne są ok.Wyłączam silnik i właczam,zaczęły działać.Póżniej znowu,wkurzyłem się i przywaliłem od spodu kierownicy zaczęły działać.Coś tam wypadło czy jak?Bo jak trzepnąłem to jest OK.Czy da sie to naprawić samemu,zaznaczę od razu że nie mam lutownicy,więc niczego tam polutuję :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj nie wiem czy pomoge ale warto to napisac.wcześniej miałem seata ibize i miałem taka sama sytuacje.okazalo sie ze to wkład stacyjki to co jest pod wkladem z kluczykiem takie małe dziadostwo ktore załącza instalacje w aucie po przekreczeniu kluczyka.w momencie jak nie bedzie dzialac sprobuj troszke cofnac kluczyk jezeli zadziała to wymien ten wkład i bedzi ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mi nie chodzi o kluczyk i gniazdo kluczyka pod spodem jest jeszcze jeden wklad stacyjki który po przekreceniu kluczyka załącza elektryke.Zacznij od cofniecia lekko kluczyka jak nie bedzie dzialala wycieraczka i zobacz czy pomoze jak tak to na bank wkład stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4 trzeba zdjac kiere. Pamietaj o odlaczeniu aku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...