Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzedam A4 B8 2.0 CAHA Quatro 2009r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem na tym forum od początku,samochód technicznie zadbany lepiej niż moje nowe (2022) B9... Sprzedaję z żalem bo bardzo jest doinwestowane.

Sprzedaję prywatny samochód który posiadam od 2013 roku, technicznie wszystko sprawne. 2.0 TDI Quattro CAHA 170KM TDI Manual 2009r

Najważniejsze nowe rzeczy:

- Przegląd i wymiana olejowa październik

- Nowe opony zimowe na felgach 16" zakupione październik ok. 2000 zł

- Nowe opony letnie na osobnych felgach 17" zakupione kwiecień ok. 2000 zł

- Nowe tarcze i klocki przód oraz nowe tarcze i klocki tył ok. 2500 zł

- Nowa szyba czołowa z niewidzialną wycieraczką i nowymi wycieraczkami bosh ok. 1200 zł

- Ubezpieczenie ważne do listopada 2026 OC/AC/SZYBY/ASSISTANCE ok. 3000 zł

- Roczny MMI z Androidem i Android Auto 12" w pełni zintegrowany z MMI (czujniki cofania, klimatyzacja, drzwi itp.) ok. 2500 zł - dodaję stary ekran, ramka jest zdjęta żeby łatwo wymienić na stary ekran (też kolorowy), zamontuje przed sprzedażą wybrany

- HAK odczepiany pionowo w dół na kluczyk z modułem i kodowaniem ok. 1500 zł

- roczny alarm zbliżeniowy 1500 zł

Same nowe dodatki to ponad 10 000 zł!

Jak widać z powyższych w ogóle nie miałem go zamiaru sprzedawać, ale trafiła się możliwość zmiany na B9 i sprzedaję tylko dlatego, że żona stwierdziła, że dla niej jest za duży i za mocny, woli swojego swifta... Samochód uwielbiam, jeździ się nim genialnie zwłaszcza zimą gdy inni ledwo potrafią wyjechać na drogi, jak się wyłączy ESP to można fajnie się pobawić na śniegu - torsen to cudo!

Wyposażenie samochodu seryjne ponad podstawowe:

- Auto Hold wspomaganie ruszania pod górkę

- 3 strefowa klimatyzacja

- FULL LED (zamiast żarówek xenon) świecą rewelacyjnie

- czujniki parkowania przód oraz tył

- automatyczne wycieraczki oraz światła pozycyjne

- 8 poduszek powietrznych

- tempomat

- AMI oraz telefoniczny Bluetooth wszystko sterowane z kierownicy

- siatki i schowki za siedzeniami oraz w bagażniku

- dzielona kanapa 60/40 z tunelem na narty

- lusterka duże składane oraz grzane a wsteczne fotochromatyczne

- wycieraczki gumowe, dywaniki welurowe oryginalne też się znajdą

- kontrola ciśnienia w oponach zapisywana w mmi

- podświetlenie led nóg

- oświetlenie drogi do domu (samochód zostawia zapalone led przez x czasu po zamknięciu oraz po otwarciu)

Samochód nie wymaga dosłownie żadnego wkładu finansowego, wsiadasz i jedziesz nad może jak my we wrześniu, a jak masz bagażnik rowerowy na hak to nawet nie musisz robić trzeciej rejestracji, bo już jest!

Oleju dolewam maksymalnie 200ml na rok (15k przebiegu). samochód możesz sprawdzić rejestracja na zdjęciu a pierwsza rejestracja 27.05.2009 - pierw na moją firmę (leasing), potem już na mnie. VIN: WAUZZZ8K39A230062

Przebieg samochodu: 325694km

Jeżeli chcesz jakiekolwiek zdjęcie, pisz - nie mam nic do ukrycia! Mam też skany iCar gdzie widać wszystkie najmniejsze błędy jak to w audi.

188161e7-0c78-4d8f-af64-beb7fdb28b01.webp

4e4b75a0-c6e7-4385-8c1e-1c4802bce42d.webp

9c36aeb1-e52c-4948-81bf-fd7236eab6d0.webp

2027b311-0218-43ad-8d4b-3c9e8519a986.webp

bbd6b9ae-dbc4-4807-a088-ead92d157293.webp

5f218c0f-c0e9-471e-a00c-0e2ca41decda.webp

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zabrakło najważniejszej informacji szefie

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.04.2026 o 22:51, tojapiotrek napisał(a):

Zabrakło najważniejszej informacji szefie

Wycięło link do ogłoszenia to dlatego. Dla osób z grupy 26k zł bez negocjacji, lub 26 900 zł do negocjacji ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.