Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Słabo wieje z nawiewów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio oddałem auto do machaniora :confused4: Wymianiał mi chłodnicę klimy oraz rurki przy klimie. Poodbiorze zauważyłem, że powietrze z nawiewów niedmucha tylko leci jak na biegu jałowym, lecz po przejechaniu paru kilometrów, zaczyna działać normalnie. Co jest grane??

Opublikowano

Dziwne co ma Chłodnica klimy do nawiewu :mysli: może Ci sie klapa od dmuchawy zacina ta za filtrem przeciw pyłkowym a dmuchawą i nie umie zaciągnąć powietrza. Może spróbuj zrobić test na klimatroniku wiesz jak to się robi nie?

Opublikowano
  • Autor

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

Występują u mnie takie błędy.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odświeżę temat bo u mnie pojawił się problem słabego wiania powietrza do wnętrza auta z kratek (obojętnie która strefa szyba/środek/nogi) na maksymalnej sile wiatraka coś tam czuć, ale zupełnie jest inaczej jak załączę zamknięty obieg - wtedy słychać taki dźwięk przypominający jakby coś się odtykało i zaczyna wiać tak jak kiedyś było tyle że to dalej zamknięty obieg. Miał ktoś z Was taki problem co mam sprawdzić bo filtr i kody klimatronica sprawdziłem ?

Pomocy bo zima idzie :)[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:24_________________________________________________Nikt nie ma pomysłu ? ;(

Opublikowano

proponuje filtr kabinowy wymienić :)

Opublikowano

Witam :hi:. Mam dokładnie ten sam problem co kolega Nefryt. Nikt naprawdę nie mam jakiegoś pomysłu?

Opublikowano
  • Autor

Może szczotki się skończyły, albo się kończą przy dmuchawie.

Opublikowano

Witam. U mnie problem rozwiązany :). Okazało sie że rynienka odprowadzająca wodę nad filtrem kabinowym była przesunięta a samochód stał parę dni na deszczu wiec zalało cały filtr. :kox:

Opublikowano

Może szczotki się skończyły, albo się kończą przy dmuchawie.

Jakie szczotki ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Może szczotki się skończyły, albo się kończą przy dmuchawie.

Jakie szczotki ? :mysli:

W takiej dmuchawie.

1992463093

Opublikowano

Już temat rozwiązany - wieje dobrze :wink4:

Wstyd się przyznać ale pochopnie oceniłem stan filtra kabinowego - ciemno było :embarrassed:

Rada na przyszłość - jeśli ktoś będzie miał takowy problem to po prostu wyjmijcie filtr i zobaczcie jak wtedy będzie dmuchało, jeśli bez filtra wieje dobrze to nowy filtr trzeba kupić. :wallbash:

Dzięki wszystkim za pomoc :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.