Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana kostki czy stacyjki


radekronny

Rekomendowane odpowiedzi

Odepnij aku i powinno byc ok. Tylko wczesniej sprawdz czy masz kod od radia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku nic nie pomoze co ma aku do stacyjki ja mam problem z ustawieniem kluczyka w pozycji zaplonu nie ma przeskoku na pozycje zaplony zapalam auto i kluczyk wraca do pozycji wejsiowej.

3 pozycje polozenia kluczyka 1 i 2 nie istnieje 3 rozruch silnika, po rozruchu wraca do pozycji 1.

do wymiany kostka, bebenek czy caly zestaw stacyjki kostka+bebenek+laczenie metalowa

Pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku najpierw pytasz o jedno, pozniej zmieniasz tresc posta i dziwisz sie ze nie na temat.

Wymieniasz kostke stacyjki i koniec. (teraz tez zmien tresc zeby ciekawie wygladalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zle sformulowalem pytanie na poczatku :)

ale najwazniejsze zeby dojsc do porozumienia jesli wymienie kostka ktora znajduje sie w dolnej czesci stacyjki czy problem ustapi w 100% czy jest jeszcze koniecznosc wymiany bebenka stacyjki gorna czesc od strony kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kostka. Mialem to samo w B5 i wymiana kostki pomogla :) kostka znajduje sie za bebenkiem na samym dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zdemontowac w takim czasie jak to zrobiles? zdemontowac musze kierownice

moglbys napisac mi w jakis sposob mam to zrobic i czy w sklepie kupic musze kostke z takim samym nr. co ma stara kostka o ile tam taki nr. istnieje

[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 18:07_________________________________________________ten link byl bardzo przydatny:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t52237.0.html;highlight=kostka+stacyjki

okazalo sie tak jak pisaliscie kostka stacyjki byla peknieta i zostala wymieniona dzieki wielkie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...