Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opony 225/50/17 i felga ET45


agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

da rae, ale będzie oszukiwać licznik bo jest duży odchył od ori rozmiaru koła http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195/65R15&tolerancja=4%25&imageField.x=35&imageField.y=8 znajdź sobie swoje oponki , a poza tym będzie śmiesznie wyglądać , a na 225/45 naprawde jest OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Na tej stronie, którą podałeś już sobie sprawdziłam. Chodzi mi o to czy opony przy skręcaniu nie będą obcierać o nadkola. Co myślicie o zastosowaniu dystansów do tego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Na tej stronie, którą podałeś już sobie sprawdziłam. Chodzi mi o to czy opony przy skręcaniu nie będą obcierać o nadkola. Co myślicie o zastosowaniu dystansów do tego zestawu?

co do dystansów przy oponie 225/45 polecam przód 15 a tył 20 :hi: przy w.w oponie to nie wiem czy do przodu nie lepiej dac 10-13 , bo będzie troche wyższa opona :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET 45 nie jest konieczne zakładanie dystansów, nie będzie ocierało przy 225/45 i przy 225/50 również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz założyć bez, później jak stwierdzisz że sie nie podoba i będziesz chciał wypchnąć to najlepiej zmierzyć, chociaż około 15 mm spokojnie się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info. W sobotę montuję felgi 17'' z oponkami w takim właśnie rozmiarze. Bałam się że trzeba będzie jakieś dystanse założyć i chciałam być na to przygotowana. Jak zamontuję ten zestawik to strzelę jakieś foty i umieszczę na forum.[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________Niestety nie jest możliwy montaż takiego zestawu w QUATTRO. W QUATTRO jest trochę inne zawieszenie. Nie da się nawet osadzić felgi bo opona dotyka wahacza. Mam więc do sprzedania nowe opony BRIDGESTONE POTENZA 225/50/R17. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może spróbuj założyć dystanse do tego, żeby wypchnąć troche felge na zewnątrz :mysli:

to dziwne że jest taka opona wypisana jako zamiennik skoro nie da sie jej założyć. to skoro kupowałaś nowe oponki to czemu nie wziełaś standardowych 225/45 ?? ja myślałem że kupujesz felgi na allegro i dają gratis jakieś oponki na jeden sezon i czy dasz rade przejeździć do końca roku :hi: albo spytaj sie tam gdzie kupowałaś oponki czy Ci nie wymienią na inny rozmiar boś sie dupła w obliczeniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam tych opon to chyba będę musiała dystanse założyć. Tyle że nie wiem jakie :(. Opony kupiłam razem z felgami na allegro. Miały być 225/45. Jak je przysłali okazało się że są w rozmiarze 225/50. Nie mogę się teraz dodzwonić do sprzedającego :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam tych opon to chyba będę musiała dystanse założyć. Tyle że nie wiem jakie :(. Opony kupiłam razem z felgami na allegro. Miały być 225/45. Jak je przysłali okazało się że są w rozmiarze 225/50. Nie mogę się teraz dodzwonić do sprzedającego :(.

w katowicach to bym Ci napisał gdzie mogłabyś podjechać , żeby Ci spasowali dystase, dobrali śruby itp. a w Radomiu to do głowy przychodzi mi tylko klubowy Dzik Brynia :naughty:

ja przy ET45 i feldze 17" z oponą 225/45 dałem dystanse 15mm z przodu i 20mm z tyłu i było idealnie. także do przodu kup między 10-15mm a do tyłu między 17-22mm i napewno będzie OK :cool1:

i pamiętaj o dłuższych śrubach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam tych opon to chyba będę musiała dystanse założyć. Tyle że nie wiem jakie :(. Opony kupiłam razem z felgami na allegro. Miały być 225/45. Jak je przysłali okazało się że są w rozmiarze 225/50. Nie mogę się teraz dodzwonić do sprzedającego :(.

w katowicach to bym Ci napisał gdzie mogłabyś podjechać ' date=' żeby Ci spasowali dystase, dobrali śruby itp. a w Radomiu to do głowy przychodzi mi tylko klubowy Dzik Brynia :naughty:

ja przy ET45 i feldze 17" z oponą 225/45 dałem dystanse 15mm z przodu i 20mm z tyłu i było idealnie. także do przodu kup między 10-15mm a do tyłu między 17-22mm i napewno będzie OK :cool1:

i pamiętaj o dłuższych śrubach :hi:

[/quote']

sorki za OT ale keżor mozesz napisac jakie firmy masz te dystanse i jaki w miare koszt jest? tez mam 225/45/17 ET45 i widze ze jak zaladuje auto to bedzie trzec o tylnie sprezyny :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu miałem H&R 150zł , z tyłu miałem jakies z allegro 150zł , śruby jakieś 150zł plus zabezpieczające kpl 100zł (kupiłem dłuższe i dwie skróciłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...