Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zdjęcie miski olejowej w BLB ?


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już zdejmował miske olejową żeby dostać się do napędu wałków wyrównoważających.Interesuje mnie co trzeba odkręcić.Czy jak rozbiore przód co i tak musze zrobić żeby się tam dostać to musze odkrecać całe sanki czy wystarczy unieść troche silnik do góry po odkręceniu poduszek.Czy tak wyjdzie miska.Nie chciałbym ruszać sanek bo ustawienie zbieżności w UK w srwisie audi dużo kosztuje.Ile kosztuje ustawienie zbieżności kół w PL? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już zdejmował miske olejową żeby dostać się do napędu wałków wyrównoważających.Interesuje mnie co trzeba odkręcić.Czy jak rozbiore przód co i tak musze zrobić żeby się tam dostać to musze odkrecać całe sanki czy wystarczy unieść troche silnik do góry po odkręceniu poduszek.Czy tak wyjdzie miska.Nie chciałbym ruszać sanek bo ustawienie zbieżności w UK w srwisie audi dużo kosztuje.Ile kosztuje ustawienie zbieżności kół w PL? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

możesz dzwignąć silnik i wtedy miska wychodzi, ale lepszy dostęp jak odkręsisz sanki, oczywiście przód też demontujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UK koszt ustawienia zbieżności w serwisie Audi to wstępny wydatek 150 funtów,przeliczcie to skromnie razy 5.Do tego jak jeszcze będą jakieś problemy to koszt wzrośnie .Roboczo godzina to jedynie 100 funtów, gdyż pani w obsłudze klienta poinformowała mnie że czas przeznaczony na tą usługe to 1.5 r.godz.Jak ktoś ściągnął miske bez odkręcania sanek to prosze o odpowiedż.Czy naprawde tylko jedna osoba to robiła?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem znależć tutaj nieautoryzowaną stacje która ustawi zbieżność ,ale nie robią w Audi :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...