Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z fabrycznym centralnym zamkiem- raz dziala raz nie.


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukalem troche na forum i jest masa postow na temat problemu z centralnym zamkiem, dostalem juz oczoplasow i nie znalazlem nic na moj problem :( .

Sprawa wyglada nastepujaco:

Mam fabryczny centralny zamek, tylko centralny bez alarmu pilotow itp. Chodzi o to ze.

Jak otwieram auto kluczykykiem od strony kierowcy to oworzy sie tylko zamek w drzwiach ale jak zaraz zlapie za klamke i otworze calkiem drzi to nagle otwieraja sie pozostale zamki.

Podobnie dziala w druga strone: jak zamkne drzwi kierowcy kluczykiem to zamyka sie tylko zamek w tych drzwiach i jak zaraz otworze calkiem tylne drzwi to nagle zamykaja sie pozostale zamki i jest git.

A nieraz wszystko dziala normalnie. dzieje sie tak od czasu do czasu :blink: ....

O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo mam to samo... Mam jeszcze dodatkowy alarm, i jak zamknę z pilota to muszę szybko otworzyć i zakmknąć drzwi kierowcy w wtedy dopiero się zamykają wszystkie drzwi. Przy otwieraniu tak samo jak u Ciebie, czyli kluczykiem a po otwarciu drzwi kierowcy (lub pasażera) otwiera się reszta. Czasem działa normalnie.... Ostatnio chyba coraz rzadziej... Słyszałem że to może jakiś zaśniedziały styk w klamce, bo podobno tam są dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z kluczyka działa poprawnie, szukałbym w połączeniu z alarmem bądź w samej centralce alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identycznie. Przyczyną były zimne luty przy pompce w bagażniku. Po prawej stronie pod podłogą znajduje się całe urządzenie. Poprawiłem luty i działa jak trzeba już ok pół roku.

pozdro

Potwierdzam. Na 99% zimne luty na płytce pompki centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...