Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PROBLEMIK Z KLIMĄ...A LATO SIE ZBLIŻA!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam A4 1.9TDI AHU 90KM. Przed zimą byłok ok. Po włączeniu klimy obroty silnika nieznacznie spadały a po 2 sekundach wracały do normy i to była oznaka że włączyła sie sprężarka klimy i zaczynało dmuchac zimnym powietrzem. Dziś włączam klime zapala mi sie śniezynka na wyświetlaczu ale nie ma spadku obrotów i nie dmucha zimnym powietrzem tylko takim jakie jest na zewnątrz. Co mogło sie stać? ZGÓRY DZIEKUJE ZA POMOC.

Opublikowano

moze byc za malo czynnika i dlatego.klima dziala ale z mala wydajnoscia

Opublikowano

Za mało to reaczej nie bo wogóle śniezynka by sie nie zapaliła Mam rozwiązanie VAG VAG i jeszcze raz VAG

Opublikowano
Posiadam A4 1.9TDI AHU 90KM. Przed zimą byłok ok. Po włączeniu klimy obroty silnika nieznacznie spadały a po 2 sekundach wracały do normy i to była oznaka że włączyła sie sprężarka klimy i zaczynało dmuchac zimnym powietrzem. Dziś włączam klime zapala mi sie śniezynka na wyświetlaczu ale nie ma spadku obrotów i nie dmucha zimnym powietrzem tylko takim jakie jest na zewnątrz. Co mogło sie stać? ZGÓRY DZIEKUJE ZA POMOC.

a ustawiles jakas konkretna temp.czy na lo??

Opublikowano
  • Autor

Ustawiłem na LO

Opublikowano

wydaje mi sie ze moze byc ktorys zawor zapchany dlatego nie dmucha zimnym powietrzem, mialem kiedys podobny problem w mercedesie w210 ( wiem ze to nie to samo auto, ale problem identyczny) i wystarczylo lekko popukac jakims kluczem zawor!

moze najpierw sproboj przeczyscic uklad specjalnym preparatem!

Opublikowano
wydaje mi sie ze moze byc ktorys zawor zapchany dlatego nie dmucha zimnym powietrzem, mialem kiedys podobny problem w mercedesie w210 i wystarczylo lekko popukac jakims kluczem zawor!

moze najpierw sproboj przeczyscic uklad specjalnym preparatem!

co ty piszesz człowieku :bicz:

[ Dodano: 12-04-2007, 15:34 ]

Posiadam A4 1.9TDI AHU 90KM. Przed zimą byłok ok. Po włączeniu klimy obroty silnika nieznacznie spadały a po 2 sekundach wracały do normy i to była oznaka że włączyła sie sprężarka klimy i zaczynało dmuchac zimnym powietrzem. Dziś włączam klime zapala mi sie śniezynka na wyświetlaczu ale nie ma spadku obrotów i nie dmucha zimnym powietrzem tylko takim jakie jest na zewnątrz. Co mogło sie stać? ZGÓRY DZIEKUJE ZA POMOC.

serwis klimy na poczatek, bez kombinowania niech sprawdza czy masz gaz a potem mozna pogadac jak rozwiazac problem :biggrin:

Opublikowano

ZAPRASZAM DO SERWISU $$$ :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

I tak zrobie na początek serwis

[ Dodano: 16-04-2007, 20:05 ]

W serwisie stwierdzono że nie jest podłączony czujnik sprężarki i zajeło to około 5 min koszt 30 zł :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.