Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B4 2.5 Tdi] SZARPNĘCIE MULTITRONIKA przy RUSZANIU Remont Czy olej ?


szalik44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! miesiąc temu kupiłem A4 Avanta 2.5 tdi z 2004 z trybem Sport .Samochód został sprowadzony z niemiec przez chandlarza stan licznika 100000 tyś na dziś

I sie zaczeło czy czy to normalne??? ! Przy zimnym silniku przy ruszaniu samochód jakby sie zawieszał mozolnie przyśpiesza kiedy mocniej wcisne gaz następuje lekkie szarpnięcie

i przez sekunde słychac lekki terkot ( nie za karzdym razem !!!) Szarpnięcie jest bardzo irytujące tym bardziej ze powyrzej 23 ,30 km/h wszystko gra i sama przyjemnośc z jazdy

Zdzwoniłem sie z serwisem Sopy z Czernicy gdzie chciałem poczatkowo wymienic tylko olej w skrzyni ale babka mi dała do tel mechanika !opisałem mu problem

i niestety powiedział ze skrzynia na 99% wymaga remontu i że będzie to kosztowało 3000 zł o ile to jest to o czym on myśli ! Troche mnie to zastanawia

poniewarz problemy z tego co wiem zaczynają się od 160 tyś w multi a auto jest super zadbane i nie wygląda na ten przebieg !

PYTANIE czy to faktycznie już skrzynia do remontu czy gośc chce mnie naciągnąc ?

Troche mnie to martwi tymbardziej ze zaraz mi przychodzą do głowy mysli ze mi wymienią pól samochodu przy okazji naprawy bo zastrzegają sobie

wejscie na warsztat cholera ! człowiek płaci tyle siana i jeszcze nie może miec pewnosci czy go rolują czy nie ! Prosze o porade odnośnie skrzyni

Czy lepiej zrobic remont i czy u tego Sopy ! Dzięki z góry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimnym oleju mozesz czasem odczuwać lekkie szarpnięcie przy ruszaniu.

Nie wiem, co to może być, opisane przez Ciebie terkotanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...