Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Awaria skórzanego fotela pasażera


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam w aucie a4 avant b5 fotele skórzane

zauwazyłem wczoraj że z tyłu fotela tam ghdzie jest taka płyta z siatką na pierdólki

po jednej stronie pojawiła sie szpara coś jakby pósciło albo coś takiego

nie przylega idealnie moje pytanie jest takie jak zdemontowac tą tylną częśc fotela

może ktoś miał takowy problem

zauwazyłem także że podczas jazdy gdy skręce w prawo i w lewo to coś w fotelu sie przesuwa raz w jedną raz w drugąco to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę że temat w miarę świeży więc też się dołączę. Otóż mam podobny problem co adik1983

witam mam w aucie a4 avant b5 fotele skórzane

zauwazyłem wczoraj że z tyłu fotela tam ghdzie jest taka płyta z siatką na pierdólki

po jednej stronie pojawiła sie szpara coś jakby pósciło albo coś takiego

nie przylega idealnie moje pytanie jest takie jak zdemontowac tą tylną częśc fotela

może ktoś miał takowy problem

tyle tylko że u mnie poprzedni właściciel pourywał oba dolne zaczepy także ta płyta dołem wisie i odstaje. Urwane zaczepy znalazłem natomiast nie za bardzo wiem jak to odpiąć teraz od góry bo nie chciał bym połamać ostatnich zaczepów. Jak ktoś ma pomysł i już coś takiego demontował naprawiał i montował to będę wdzięczny za info na ten temat, może nawet jakieś fotostory :cool1:

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:57_________________________________________________ :mysli: Poszperałem trochę po forum no i znalazłem odpowiedź także adik1983 poczytaj tutaj :thumbdown:

szukam szukam nie mogę znaleźć żadnego postu na ten temat...

otóż na oparciu fotela z tyłu jest taki kawałek plastiku, u mnie on się urwał ale tylko na dole (szczęście w nieszczęściu), nie widzę żeby były tam jakieś zatrzaski czy cokolwiek czym można by to przymocować. są tylko ślady jakby to było przyklejone. może ktoś powiedzieć jak to przymocować żeby było jak należy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...