Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] VAG COM 311.2 czy 409.1 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wczoraj zainstalowałem sobie te dwa powyższe programy. 311.2 połączyła się z Viakenem bez problemu natomiast 409.1 w ogóle się nie połączyła i mimo że "sprawiłem" wersję odblokowaną i zarejestrowaną to za każdym razem był błąd że jest nie "full wersja". W związku z tym mam pytanie. Czy do zwyczajnego amatorskiego używania wystarczy 311.2? gdzieś na tym forum przeczytałem że 311.2 przekłamuje trochę dane z kontrolerów. Czy to prawda??

Osobiście chciałbym robić bezstresowo logi i ustawiać sobie przebiegi serwisowe + inne banały.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli nie trafiłem z działem to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Opublikowano

Do amatorskiego 311.2 Ci wystaczy z powodzeniem.

Opublikowano

Może masz po prostu kabelek, który nie obsłuży 409.1 ?

W każdym razie 311.2 w zupełności Ci wystarczy :good:

Opublikowano

311.2 wystarczy ...

Opublikowano

Może masz po prostu kabelek, który nie obsłuży 409.1 ?

W każdym razie 311.2 w zupełności Ci wystarczy :good:

Domyślam się że kolega ma nowy interfejs i na 99% jak obsługuje 311.2 to weźmie i 409.1.

Problem jest tylko że nie jest to Full,

PS Ja też do zadań czysto amatorskich wykorzystuje Polski Vag 4.5(bo jest po polsku i jest łatwiejszy, jak dla mnie.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za odpowiedź!

Nie napisaliście tylko czy 3 nie przekłamuje wyników w porównaniu z 4. Poważnie coś czytałem na tym forum że się nie do końca zgadzają. Domyślam się jednak że mogły się delikatnie zmienić warunki pomiaru i stąd ta niezgodność. A kabelek mam nowy jeszcze ciepły:) problem z 409.1 to nie działająca "łatka"

Czyli 311.2 wystarczy do logowania, kasowanie błędów, ustawiania przebiegów między serwisowych i innych dupereli :)

Dzięki pozdrawiam.

mały OT

Czy jest możliwość sprawdzenia faktycznego przebiegu auta przez interfejs Viakena (ten z FAQ)

Jakim programem można to sprawdzić??

Opublikowano

mały OT

Czy jest możliwość sprawdzenia faktycznego przebiegu auta przez interfejs Viakena (ten z FAQ)

Jakim programem można to sprawdzić??

Tym interfejsem się nie da, a programem to VAG-COM 704 już jest możliwość.

Opublikowano

Na automatycznej skrzyni chyba jest możliwość sczytania przebiegu tej skrzyni. W manualu szukałem i nic nie znalazłem.

Co do przekłamań to chyba każdy pomiar będzie się różnił, bo nie da się idealnie ustawić wszystkiego tak żeby np. zawsze sterownik/komputer podawał takie same dawki paliwa, a turbo tak samo doładowywało. Tak myślę :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.