Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Patenty na podłączenie tylnych głośników w Avancie


maro269

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam a4 avant 98 i mam nieorginalne radio pioneer. gra mi oczywiscie tyko przod i chcialbym zeby tyl tez zagral. sprawdzilem ze mam glosniki i zacząłęm szperać po forum o co chodzi, dalczego one nie grają. dowiedziałem się, że tył ma oddzielny wzmacniacz i trzeba go jakoś inczej podłączyć. dlatego pisze bo nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi na forum jak to podąłćzyć. było mówione o jakiejś przejściówce, czy to jest dobre rozwiązanie i będzie działać. może ma ktoś inny pomysł jak to zrobić. może ktoś maił taki problem i poradził sobie w inny sposób. proszę o pomoc i wskazówki. pzdr i czekam na odpowiedzi z gory dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego są dwa wyjścia z takiej sytuacji:

1. Tak jak napisałes kupić adapter i jest po kopocie (i ja tego nie preferuje)

2. Usunąc wzmacniacz i go sprzedać. Poprowadzić kable bezpośrednio od głośników do radia i zrobić stantard uniwersalny (i to rozwiązanie polecam).

To co wybierzesz zależy od Ciebie, jednak w 2 przypadku trzeba mieć pojęcie o elektronice, chociaż ciut. A w przypadku 1 podłączasz i już.

Jedno i drugie rozwiązanie prowadzi do przerobienia standardu Audi na standard ogólny ISO(stosowany prawie we wszystkich radiach nieseryjnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą patrzyłem na tą kombinację. chciałbym zobaczyć jak gra ten tył z fabrycznym subem:) mam pytanie czy jest możliwość przerobienia tych kostek żeby to grało bez kupywania żadnych przejściówek????? a i co do tego adaptera jak to sie dokłądnie nazywa i gdzie to można znaleść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to tylne glosniki zasilane sa z tego samego wzmacniacza co sub mozna to przerobic ale jest z ty troszke roboty i tak jak moj poprzednik powiedzial trzeba miec troszke pojecia o elektronice ale jest to mozliwe a glosniki wraz z subem graja calkiem przyjemnie bo slyszalem je u kolegi [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 15:42_________________________________________________w sedanie mialem taki sam problem ale z glosnikami z tylu na polce przerobilem to ale skonczylo sie na zmianie glosnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest w avancie ja u siebie zrobilem tak ze na wzmacniacz podalem sygnal z cinch z nie ori radia w taki sposob jak na wzmacniacz zewnetrzny i sterowanie w taki sam sposob ori radio nie ma wyjscia na tylne glosniki tylko ma wyjscie sygnalu tzw malego sygnalu i sterowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za jakosc moze to ci cos pomoze 211bfc464398cff3med.jpg [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 18:42_________________________________________________line out to kosc ktora cie interesuje

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 18:43_________________________________________________sorki za jakosc taki aparat w tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...