Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 TDI Avant - Czarna perełka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić a4 kupioną w tamtym roku w Niemczech przy przebiegu 120tys. km. Silnik to 1.9 TDI 101KM. Była ona tam serwisowana na bieżąco. Wyposażenie standart + włożona do niej przeze mnie navi + pełny FIS. Środek w stanie idealnym.

Plany na przyszłość:

jeszcze nie mam planów, ale czas pokaże :)

Foty:

87727525.jpg

90760634.jpg

46233354.jpg

66694259.jpg

27174884.jpg

41268486.jpg

85113319.jpg

45447953.jpg

Opublikowano

No ładna furka a silnik to ty masz zapewne 131KM a nie 101KM. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

niestety ale tylko 101 :)

a dokładnie ten:

1.9 TDI 1896 ccm 100 KM(74 KW) przy 4000 obr/min 250 Nm przy 1900 obr/min

ale i tak wystarczy bo po przesiadce z 1.4 :naughty: benzyny czuć różnice :kox:

Opublikowano

Bardzo ładny fur :good:

Fajny rok, dokładki już w kolorze, miodzio.

Co do planów - może jakiś felunek 17 cali dla wyglądu, a dla wygody tempomat , bo chyba nie masz?

ale i tak wystarczy bo po przesiadce z 1.4 :naughty: benzyny czuć różnice :kox:

a jak już nie będzie wystarczał to może czipsa zapodasz :cool1:

Generalnie jest dobrze tak jak jest, a może być jeszcze lepiej ;)

Opublikowano
  • Autor
dla wygody tempomat , bo chyba nie masz?

nie mam, miałem miałem montować , ale chyba nei ma sensu jak przez rok ma zrobione dodatkowo 10k i wiekszość to po mieście.

Zastanawiam się nad pełnym fisem :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no no telewizja jest to juz więcej nie trzeba :good: , środek taki jak u mnie czyli najładniejszy :gwizdanie: czarne kombi robi robotę :evil:

Opublikowano

No autko mi się podoba! :) I mam pytanko dotyczące tej navigałki. :) Czy "instalowales" ja w serwisie czy na wlasną reke? Jaki to koszt? Jestem zainteresowany wlasnie tym sprzetem i stąd moje pytanie. Dzieki!

Opublikowano
  • Autor

Wszystko na własna reke.

Z tego co pamietam to wszyło mnie koło 2000 z tym ,że ramke i klimatronic nie był cięty tylko pod navi. Nie wiem jak to cenowo teraz bedzie bo ta nawi robilem na poczatku roku. ale w sumie żaluje bo lepiej było dołożyć i brać rnse. :)

Opublikowano

No ja chyba zdecyduje sie na RNS-E choć troszkę więcej kaski trzeba wyłożyc! :wallbash: No ale cóż jak chce się mieć spox furkę to trzeba popracować! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.