Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak odpiąć adapter Nokia 6210 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam adapter pod tel Nokia 6210 , 6310 lecz go nie uzywam i chce zdemontowac sam uchwyt telefonu natomiast "kopyto" zostawic bo zamontuje inny uniwersalny podchodzacy pod obecny model tel. jaki mam ( choc nie bedzie juz glosnomowiacego). Patrzylem i kable z adaptera wchodza gdzies pod tunel i nie wiem czy jest tam jakieś złacze ktore mozna wypiać? Czy ida one dalej i bedzie z tym problem?

Jak ktos cos podobnego demontowal prosze o wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przewody z tego zestawu "ida" za schowek, gdzie umieszczona jest centralka od zestawu głośnomówiącego nokii. odkrecasz 4 sruby...schowek wychodzi do przodu i masz całą centralke z której to mozesz wypiąć co tylko zechcesz.z tego co pamiętam cala podstawka pod telefon jest przypięta do centralki jednie na duzy (8pinowy)wtyk RJ (taki jak w sieci komputerowej). Wychodzi bez problemu.

Mam nadzieje ze pomogłem...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przewody z tego zestawu "ida" za schowek, gdzie umieszczona jest centralka od zestawu głośnomówiącego nokii. odkrecasz 4 sruby...schowek wychodzi do przodu i masz całą centralke z której to mozesz wypiąć co tylko zechcesz.z tego co pamiętam cala podstawka pod telefon jest przypięta do centralki jednie na duzy (8pinowy)wtyk RJ (taki jak w sieci komputerowej). Wychodzi bez problemu.

Mam nadzieje ze pomogłem...

Pozdrawiam.

Dzieki wielkie za pomoc teraz wiem co odkręcać. A jeszcze jedno czy tą wtyczkę jest możliwość jakoś wyciagnać z kablem czy będę musiał tez demontować plastiki tunelu? ( a moze sama wtyczka jest rozbieralna tak by pozostal sam kabel) bo nie wiem na jak wielkie rozkręcanie sie nastawić czasowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcisz uchwyt ktory masz kolo radia...kabelek od niego idzie do samej cenralki telefonu. Wyciagasz kabelek (dokladnie tak jak kabel sieciowy z kompa) i masz wszystko n awierzchu. Nie trzeba demontowac zadnego tunelu. Kabel wraz z podstawa wychodzi elegancko :)

Jak chcesz moge Ci na emaila wyslac jak to wyglada po zdemontowaniu schowka.... jak demontowac schowek masz w dzaile warsztat pod tytulem pekający zawias schowka :)

Zreszta jak wyciagniesz schiwek wszystko masz jak na dloni :) 10...no max 15 min roboty i po zestawie :)

Ja natomiast chyba zaloze sobie takowy zestawik do N6230i..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...