Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Brak świateł postojowych, mijania i drogowych


kabo83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, wiem że temat braku świateł poruszany na forum już kilka razy, ale mój przypadek jest nieco inny :mysli:

Mianowicie, na tydzień zamieniłem się z Tatą na auta i postanowiłem doprowadzić jego A4 z 98 roku w 1.8T AEB do formy.

Udało mi się poradzić ze świecącym AIRBAGIEM żółta kostka pod siedzeniem), usunąłem inspekcję i komunikat na FISie, o spalonej żarówce.

Niestety coś poszło nie tak jak trzeba i brakuje teraz świateł postojowych, mijania i drogowych... :sick3: działają natomiast światła stopu i migacze. Żarówki i bezpieczniki :good:

Czy osławiony włącznik świateł jest za to odpowiedzialny? czy może stało się coś jeszcze?

Dodam, że mam mało czasu na naprawę bo do soboty muszę 'odmienić' się na samochody, a bez świateł mijania i drogowych będzie to niemożliwe.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję na początku sprawdzić ten włącznik świateł. Spróbuj na krótko spiąć kable...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domelq dzieki za odpowiedź.

Dzwoniłem właśnie do elektryka samochodowego.. twierdzi, że bezwzględnie należy bezpieczniki wymienić i sprawdzić czy jest na nich napięcie.

Panowie, czy ktoś z okolic Warszawy ma wprawę w dostawaniu do włącznika świateł?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Piszesz, że bezpieczniki OK, także nie rozumiem po co je wymieniać<<

Aby zacząć rozwiązywanie problemu od najprostszych czynności. Wymienię dzisiaj bezpieczniki na nowe i zmierzę napięcie.

PS. Czy na forum jest dokładny manual jak dostać się do włącznika świateł bez wyrządzania szkód :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...