Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działa oświetlenie tablicy rejestracyjnej i oświetlenie bagażnika.


Demo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po dużym deszczu nagle przestały mi działać lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej na klapie i oświetlenie bagażnika w moim Avancie. Była też woda po stronie pasażera z przodu.

Przeczesałem forum i zrobiłem co następuje:

- Żarówki tablicy rejestracyjnej wymienione profilaktycznie na nowe (stare były raczej sprawne ale okopcone wewnątrz);

- Rozkręciłem klapę posprawdzałem czy coś nie przetarte, zawilgocone itp, jest ok;

- Styki w obu lampkach od rejestracji i we wtyku w porządku, profilaktycznie spryskane wd40;

- Wszystkie bezpieczniki sprawdzone;

- Lampka oświetlenia bagażnika sprawdzona, styki etc, jest ok;

- Z tyłu za lewym reflektorem i poniżej obok nadkola (bo lewą widziałem że biegną kable od oświetlenia tablicy na klapie) sprawdzone, nie ma wilgoci;

- Mam szyberdach, ale odpływy udrożniłem już dawno temu więc tył nie był zalany;

- Swego czasu puściła szczelność przy antenie dachowej, ale też zrobione i już od dawna jest ok;

Po ostatnim deszczu miałem lekko mokrą podłogę po stronie pasażera z przodu, więc:

- Odpływy pod akumulatorem udrożnione;

- Na dniach odkręcam schowek i patrzę co tam słychać (ten odpływ od klimy co jest za schowkiem czy jest ok);

- W planach uszczelnienie pod ecu i linką od otwierania maski (ale po stronie kierowcy mam sucho, więc się nie śpieszę);

Gdzie jeszcze sprawdzić dlaczego nie działają te lampy nad rejestracją z tyłu, oświetlenia bagażnika i co jeszcze może być powodem wody z przodu po stronie pasażera?

HELP! ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przewody miedzy klapa a buda tam gdzie sie zginaja(pod guma) moze masa sie urwala i nie bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Mam dokładnie ten sam problem !!!! Udało Ci się go rozwiązać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...