Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaką drogą do Władysławowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Chciałbym sie poradzić o coś naszych szanownych forumowiczów :>.

Mianowicie tym roku wybieramy się do Władka na długo oczekiwany urlop. Planujemy wyjechać w sobote (1.08) rano, ok 3-4. A teraz moje pytanie do Was. Jaką trasą polecacie jechać?

P.S. Oczywiście płatna A1 też wchodzi w gre :wink4:

Opublikowano

Licz na korek od Rumi/Redy do Władka i spowrotem., Wracałem w niedziele - pojechałem przez Wejherowo a później jakimiś lokalnymi drogami do obwodnicy Gdańska - bo wszystko tam stało... Najlepsza dorga to radio CB i mapa na kolanach jak już się korek zacznie..

Opublikowano

ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka.

Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach

Opublikowano
  • Autor

ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka.

Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach

Chyba Sierpc, a nie Serock :wink4:.

Do Władka tą samą trasą jechałeś i też A1?

Opublikowano

Panowie mam pytanie.

Jak najlepiej się kierować z Białegostoku właśnie na Władysławowo ?

Może ktoś przejeżdżał lub poradzi coś ?

Pozdrawiam

Opublikowano

ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka.

Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach

Chyba Sierpc, a nie Serock :wink4:.

Do Władka tą samą trasą jechałeś i też A1?

Oczywiście Sierpc, tak w tamtą stronę też jechałem tą sama stronę i było wszystko ok aż do momentu zjazdu z obwodnicy trójmiejskiej. 2km przed jej końcem staneliśmy w koreczku i spędziłem tam ponad 45min. Później skręciłem w prawo (zamiast w lewo na Rumię) na następnym skrzyżowaniu w lewo, znowu w lewo i w prawo na przejazd kolejowy i ostatecznie w prawo na ul. Hutniczą z której wyjechałem za Castoramą i ominąłem cały korek.

Bezpiecznie jest zjechać z obwodnicy na Wejcherowo i z drugiej strony dojechać do Redy

Opublikowano
  • Autor

No i chyba zrobie tak jak mówisz. Z obwodnicy pojade na Wejherowo ale nie będe sie pakował do Redy tylko pojade dalej prosto przez te wioski. To chyba będzie najlepsze wyjście :wink4:.

btw. Dzięki za info :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.