Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki sprzęt AGD polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Stoję przed wyborem sprzętu AGD do kuchni. Interesują mnie opinie na temat w miarę aktualnych modeli lodówek, zmywarek, piekarników, płyt indukcyjnych i mikrofal. Co polecacie lub odradzacie ?

Opublikowano

Zależy jaka półka cenowa Cię interesuje.

Ja poszedłem w Siemens'a i ... jak na razie jestem zadowolony.

Cenowo całkiem nieźle wyszło, bo wszystko kupiłem w sklepie internetowym, która działa niedaleko, więc dostawa była prosto do domu z wniesieniem (wcześniej wszystko omacałem w MM, Saturnie itp.)

Przede wszystkim klasa energetyczna - na rachunkach czuć niższe zużycie.

Lodówka ma wszystkie bajery, które są potrzebne, bo dyktafon, TV itp. cuda nie były mi potrzebne :decayed:

Wziąłem prawie największą (najwyższą) i ... czasami czuję, że jest za mała, więc jeśli masz zamiar zabudować lodówkę, to poważnie się zastanów.

Komory do warzyw, wędlin, mięsa itd - naprawdę dobra rzecz, bo utrzymuje się tam różna temperatura, co okazało się bardzo przydatne.

Piekarnik ... wziąłem z funkcją mikrofali (był tylko jeden model, a innych producentów z tym kiepsko).

Bardzo dobra rzecz jak nie masz dużo miejsca w kuchni.

Minus, to wielkość, a raczej małość :tongue4: Jest mniejszy niż standardowe, ale jakoś na razie nie odczuwam potrzeby większego.

Zmywara - obyś się nie pokusił na 45cm. Wziąłem 60cm (czyli standard) i ... jest OK.

Przy 2 osobach zmywanie 1-2 razy w tygodniu, a jak się pojawią kolejni członkowie rodziny, to napewno częściej, więc ... 45cm odpada całkowicie.

Z bajerów - czasami przydaje się mycie na pół wkładu.

Patrz przede wszystkim na zużycie wody i GŁOŚNOŚĆ!

Do tego musi mieć podgrzewacz wody (czy jak to się tam nazywa), jakieś filtry, które badają czystość wody i ewentualnie używają jej ponownie.

Indukcja - jest sporo bajerów, typu ustawianie czasu i mocy gotowania dla danego "palnika" itd.

Z tego jak na razie nie korzystałem, ale za dużo się w domu nie gotuje, więc nie było potrzeby.

Co do konkretnego modelu, to ciężko będzie coś doradzić, bo jest tego ... w cholerę.

Jedne bajery będą Ci przydatne, inne nie, więc musisz sam powertować internet, porównać itd.

To chyba tyle, co mogę napisać.

Temat przerabiałem ponad rok temu, więc modele się już pozmieniały i z głowy też uleciało.

Życzę powodzenia, bo jak chcesz kupić coś z głową, to czeka Cię wiele godzin przed kompem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.