Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia biegow - Horror


rozwadowski

Rekomendowane odpowiedzi

NO wiec tak 3 tygodnie mialem moja A4 i w sobote sie zepsiulo...

Jechalem sobie 2 pasmowka 70mil na godzine na 5 biegu, nie przyspieszalem, nie zwalnialem, nie zmienialem biegu - czysta przyjemna jazda. A tu nagle jak nie HUKNIE - normalnie walniecie bylo jakbym czlowieka przejechal (sprawdzilem, nie przejechalem) az calym samochodem zucilo. Dojezdzam do ronda i nie moge biegu wyzucic - normalnie sie zacielo. Stanalem wylaczylem silnik udalo mi sie go z trudem na luz wyzucic. POtem poszla jedynka i dwojka, ciezko bo ciezko ale poszlo. Jak wbilem 3 to uslyszalem tylko chrobot ze skrzyni. Zjechalem na bok i wezwalem pomoc drogowa. KOles przyjechal i jakby sie biegi odblokowaly - chodzily luzno ale 3 ciagle tylko zgrzytala. Jak go odstawilismy pod warsztat to jak wzucilem jedynke to przejechalem kawalek bylo znowu walniecie i bieg wyzucalo. Boje sie ze bedzie mnie to kosztowac fortune.

Pomozcie prosze co to jest i czego sie spodziewac.

Nie chce zeby mnie mechanik nabil w butelke i obdarl z ostatniej koszuli na grzbiecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj już nowej (używanej) skrzyni, będzie taniej :wink: , bo z tego co mówisz to tam się miazga zrobiła - błąd że uruchmiałes motor i próbowałeś walczyć z uszkodziną skrzynią to napewno jej na dobre nie wyszło :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...