Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaka pianka o neutralnym zapachu? Wymiana chłodziwa, a zapach


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

W którymś temacie ktoś napisał, że bardzo dobry i o neutralnym zapachu jest wigam, jednak nie mogę go nigdzie dostać. Czy Wurth lub kent maja jakiś zapach?

Na allegro ( http://www.allegro.pl/item692897852_wurth_serwisowy_odgrzybiacz_do_klimatyzacji_fa_vat.html ) jest jakiś środek wurtha, który rozpyla się przez przewód odprowadzający, czyli do środka parownika? O co w tym chodzi i jak to pomaga na zapach wydobywający się przez nawiewy???

Jeszcze pytanko. Z 2 miesiące temu odrzybiałem pianką (po ktorej niestety wydobywal sie dziwny zapach z nawiewow), wczoraj wymieniony przewód od klimy, została napełniona i znowu wali... To normalne po wymianie przewodu/napełnieniu, czy mi kit wciska facet??? Który zresztą i tak spie*** robote, bo nie potrafi porządnie głupiego przewodu wymienić (źle zamontował i przewód "wisi"), przy tym łamiąc kilka plastyków żeby się tam dostać, nie wspominając, że każda śrubka którą ruszał zniknęła i na jej miejsce poszły ich własne, które rzucają sie w oczy z daleka. Nie polecam gościa, jego zakładzi mieści się w Małym Rudniku koło Grudziądza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...