Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Clima Team w Warszawie


blandman

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach znalałzłem warsztat, który zajmuje się kliamtyzacją. Byłem wcześniej u kilku innych i diagnozy były różnę. Tutaj po kilkugodzinnych "badaniach" stwierdzili niesprawną sprężarkę. Koszt takich oględzin wynosi u nich 60-80 zł w zależności od dostępu do sprężarki, w związku z tym że umówiłem się na wymianę nie poniosłem kosztów diagnozy. Na początek sprawdzili układ, wymienili czynni chłodzący, następnie wyciagneli sprężarkę i wymienili w niej zawór wydajnościowy. Niestety to nie pomogło. Umówiłem się na wymianę, zapłaciłem 2000 zł, mam rok gwarancji i co najważniejsze sprawną klimatyzację. Robią powoli, ale dokładnie. Mają dużo klientów, ciągle ktoś przyjeżdzał podczas mojego pobytu albo po to żeby odebrać samochód albo wstawić. Terminy w związku z tym też nie są zbyt krótkie. Polecam w 100%

CLIMA TEAM Spółka z o.o.

ul. Staniewicka 2

03-310 Warszawa

tel: (022) 817 83 01

0 501 642 528

0 501 642 529

0 500 119 528

www.climateam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten zakład. Byłem wczoraj i wymieniali mi gumki oraz tarczę w kompresorze klimatyzacji. Był zjechany gwint na wałku i strasznie zapieczony, a zrobili to szybko, sprawnie i dobrze. Ceny również bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych serwisów klimatyzacji w Warszawie.

Ustaliłem, że jak powołacie się na forum A4 Klub Polska to otrzymacie rabat (konkretną kwotę, a nie stały %) - ustalany będzie indywidualnie i uzależniony od wykonywanych prac oraz ich czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem wcześnie wątku o tej firmie, ale korzystam z ich usług już chyba czwarty sezon. Jeszcze ze starą B5 tam jeździłem, zawsze sprawnie i bez problemów. Przy przygotowaniu klimy na sezon letni lepiej zadzwonić wcześniej i się umówić na odgrzybianie, czyszczenie itp, bo mają spory ruch. Także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...