Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robię to pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość,

logi dynamiczne nie wiem na ile będą czytelne... nie bardzo wiedziałem jak je zrobić automatem... :confused4: no i w końcu robiłem na drugim biegu, nie umiem też zgrać logów grupy 000 :( (nagrywa się prawie pusty plik)

statyczne

001 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/001stat.JPG

003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003stat.JPG

004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004stat.JPG

007 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/007stat.JPG

013 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/013stat.JPG

018 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/018stat.JPG

BS

003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003bs.JPG

004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004bs.JPG

dynamiczne, na 1-wszym biegu

003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003dyn.JPG

004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004dyn.JPG

008 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/008dyn.JPG

010 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/010dyn.JPG

011 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/011dyn.JPG

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 16:35_________________________________________________witam ponownie

logi zrobiłem od nowa, poprzednich nikt nie chciał oceniać :( , tym razem logi dynamiczne były już z pedałem w podłodze ale niestety na pierwszym biegu, nie wiem jak lepiej to zrobić automatem :confused4:

mam dwa niepokojące objawy o których wcześniej nie pisałem:

1: podczas prób dynamicznych autko ciągnie ładnie do 3 tys na moment się przymula i później ciągnie dalej

2: podczas normalnej spokojniej jazdy potrafi chwilami całe auto jakby drżeć, nie wiem czy przyczyny szukać w automacie czy w silniku

z logów chyba wynika, ze mam jakiś problem z przepływomierzem?

i chyba z zaworem EGR?

-----------------------------------

dynamiczne, 2bieg od zera

001 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/001dyn2.JPG

003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003dyn2.JPG

004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004dyn2.JPG

008 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/008dyn2.JPG

010 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/010dyn2.JPG

011 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/011dyn2.JPG

Opublikowano

zapianasz 2 bieg i od samego dolu... tak powinno sie robic logi w starym aftomacie ...

Opublikowano
  • Autor

a z tych logów nic nie wynika?

Opublikowano

zrob tak jak byc pwoinny zrobione to bedziemy myslec ...

Opublikowano
  • Autor

u góry dodałem logi dynamiczne robione na drugim biegu startując od zera, w trakcie testu występowała wiec zmiana biegu na drugi.

Ktoś podda analizie te ciągi liczb?

Opublikowano

Turbo dobre... regulacja cisnienia doladowania poprawna - jezdzij dynamicznie, a bedzie OK.

Przeplywomierz - kiepsko... proponuje najpierw czyszczenie i znow logi dynamiczne. Mam nadzieje ze filt powietrza nie przypomina starej szmaty do podlogi :)?

Opublikowano

filtr powietrza/czyszczenie lmm .....

Opublikowano
  • Autor

Filtra powietrza nie wymieniałem bo wygląda b.ładnie, przepływomierz przepłukałem już wcześniej w spirytusie, jutro podmienię na inny na próbę.

Czy znajdę gdzieś na forum opis bloków dla skrzyni 01N lub kogoś kto potrafi odczytać logi i ocenić jej stan?

Opublikowano

ja proponuję czyszczenie ERG oraz N75 - było na forum chyba w "warsztacie" potem szczelność przewodów podciśnienia ew czyszczenie IC jeśli to nie pomoże to wag i szukanie u mnie było powolne wkręcanie się na obroty pomogło czyszczenie ERG i kolektora dolotowego miłego szukania

ps zacznij od tego co możesz zrobić sam czystość i szczelność tegoż układu ma bardzo duże znaczenie potem sie waguj i szukaj wad

Opublikowano

ja proponuję czyszczenie ERG oraz N75 - było na forum chyba w "warsztacie" potem szczelność przewodów podciśnienia ew czyszczenie IC jeśli to nie pomoże to wag i szukanie u mnie było powolne wkręcanie się na obroty pomogło czyszczenie ERG i kolektora dolotowego miłego szukania

ps zacznij od tego co możesz zrobić sam czystość i szczelność tegoż układu ma bardzo duże znaczenie potem sie waguj i szukaj wad

Maudi

Nic nie rob z EGR poki nie doprowadzisz przeplywomierza do porządku.

Czyszczenie N75 + IC - mozna - tylko po co ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gruntowne czyszczenie przepływki nic nie dało, swoja droga ma ona już 13 lat, podmieniac na inna też nie podmieniałem bo była w podobnym stanie jak moja :wallbash:

czy kupno nowej pomoże na pewno?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.