Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak ustawic klimę w A4 w moim przypadku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zakupilem ostatnio a4 i mam problem z klimą. Tzn. kilka dni temu sprawdzalem i bylo wsio ok czyli sprawdzalem max-a (chlodzenie) az mnie zamrozilo. Tylko nie pamietam jak to zrobilem :) Wczoraj wsiadlem sobie i tak chcialem sprawdzic jszcze raz toto (nie jezdze nim bo to anglik i musze go zrobic) i niestety jakos nie chlodzilo mi tak jak bylo wczesniej. Mam jeszcze inne auto - seata ibize i porownujac audi do seata to ja w seacie nie majac klimy tylko zwylke 'wiatraki' on bardziej byl wydajny !!! (wydaje sie jakby w audi same wiatraki dzialaly)a moze nie wiem jak to poustawiac. Mam ksiazke po ang. znam ang. ale ustawiajac tak jak pisze nic sie nie zmienia. Prosze o porade.

http://ecovit.w.interia.pl/klima.jpg

Opublikowano

LO + AUTO i powinno wychłodzić

może sprężarka nie pracuje

Opublikowano

wylacz obieg wewnetrzny czyli ten guzik gdzie jest namalowany samochodzik i przeczysc filtr kabinowy

Opublikowano
  • Autor

LO + AUTO i powinno wychłodzić

może sprężarka nie pracuje

hmm....sorki ale moze sie nie znam ale jak AUTO to automatycznie a LO(czy tam tez LOW) to najnizej ale to sie samo chyba wyklucza bo albo to albo to - tak mysle

Jak sprzwdzic czy dziala ta spreżarka ??

Opublikowano

zapodajesz mu LO - czyli ustawiasz mu najniższą temp

i zapodajesz AUTO w celu automatycznego ustawienia siły i kierunku nawiewu

tak jak kolega M.Audi napisał: wyłącz obieg wewnętrzny

Opublikowano
  • Autor

zapodajesz mu LO - czyli ustawiasz mu najniższą temp

i zapodajesz AUTO w celu automatycznego ustawienia siły i kierunku nawiewu

tak jak kolega M.Audi napisał: wyłącz obieg wewnętrzny

czyli to 'autko' ? :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:01_________________________________________________aaaaaaaaaaa.....jeszcze jedno. Co oznacza ta gwiazka/sloneczko. doczytalem sie ze to zrzera sporo paliwa (tlumaczeni doslowne z ang.:))) Cos t odaje ??

Opublikowano

zapodajesz mu LO - czyli ustawiasz mu najniższą temp

i zapodajesz AUTO w celu automatycznego ustawienia siły i kierunku nawiewu

tak jak kolega M.Audi napisał: wyłącz obieg wewnętrzny

czyli to 'autko' ? :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:01_________________________________________________aaaaaaaaaaa.....jeszcze jedno. Co oznacza ta gwiazka/sloneczko. doczytalem sie ze to zrzera sporo paliwa (tlumaczeni doslowne z ang.:))) Cos t odaje ??

to ostrzeżenie,że powietrze może cie zmrozic :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

zapodajesz mu LO - czyli ustawiasz mu najniższą temp

i zapodajesz AUTO w celu automatycznego ustawienia siły i kierunku nawiewu

tak jak kolega M.Audi napisał: wyłącz obieg wewnętrzny

czyli to 'autko' ? :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:01_________________________________________________aaaaaaaaaaa.....jeszcze jedno. Co oznacza ta gwiazka/sloneczko. doczytalem sie ze to zrzera sporo paliwa (tlumaczeni doslowne z ang.:))) Cos t odaje ??

to ostrzeżenie,że powietrze może cie zmrozic :polew::kox:

jasne :/ serio mi tu zapodaj :asd

Opublikowano

zapodajesz mu LO - czyli ustawiasz mu najniższą temp

i zapodajesz AUTO w celu automatycznego ustawienia siły i kierunku nawiewu

tak jak kolega M.Audi napisał: wyłącz obieg wewnętrzny

czyli to 'autko' ? :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:01_________________________________________________aaaaaaaaaaa.....jeszcze jedno. Co oznacza ta gwiazka/sloneczko. doczytalem sie ze to zrzera sporo paliwa (tlumaczeni doslowne z ang.:))) Cos t odaje ??

to ostrzeżenie,że powietrze może cie zmrozic :polew::kox:

jasne :/ serio mi tu zapodaj :asd

za pytania o ikonke "śnieżynki" mozna dostać kropeczka wiec dla twojego dobra ci nie odpowiem :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.