Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie lepiej wziąść o połowę tańszą mio 500??

No i oczywiście dograć AutoMapkę 5.5.

Opublikowano

Też wydaję mi się, że trochę dużo. :disgust: Za jakieś mniejsze pieniążki możesz kupić coś podobnego. Tak naprawdę urządzenie możesz kupić nawet za 3 setki i wgrać do tego AutoMapę. :)

Opublikowano

Też wydaję mi się, że trochę dużo. :disgust: Za jakieś mniejsze pieniążki możesz kupić coś podobnego. Tak naprawdę urządzenie możesz kupić nawet za 3 setki i wgrać do tego AutoMapę. :)

No za trzy to może przesadziłeś ale za 4 myślę że się coś upatrzy.

Opublikowano

Na pewno warto wziąć Pentagrama P 5210 jeśli nie chce ci się bawić w wymianę programi i inne sztuczki. A wiadomo że AutoMapa jest najlepsza, zaraz za nią TomTom.

A jeśli, jak doradza `mily`, masz siłę i chęci aby wymieniać program to najlepiej kupić Larka i to w wersji 35.0 lub 43.0 / 43.1. W nich najłatwiej się wymienia program, wystarczy w ustawieniach zmienić ścieżkę do programu. NIe trzeba odblokowywać Windowsa itp.

Opublikowano

ja mam Mio i naprawdę daje radę!!! w grałem mape europy środkowej i zachdniej i śmigam po Polsce i europie bez żadnych problemów...więc polecam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj przyszedł Mio 500, wrażenie sprawia miłe, teraz tylko czekam na mapę EU i w drogę:)

Opublikowano

Na pewno warto wziąć Pentagrama P 5210 jeśli nie chce ci się bawić w wymianę programi i inne sztuczki. A wiadomo że AutoMapa jest najlepsza, zaraz za nią TomTom.

A jeśli, jak doradza `mily`, masz siłę i chęci aby wymieniać program to najlepiej kupić Larka i to w wersji 35.0 lub 43.0 / 43.1. W nich najłatwiej się wymienia program, wystarczy w ustawieniach zmienić ścieżkę do programu. NIe trzeba odblokowywać Windowsa itp.

W mio też tylko zmieniasz ścieżkę, mało tego do mio są porobione bardzo ciekawe panele, które umożliwiają odtwarzanie filmów, gier, offica itp:

http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/526976-tapety-pupit-mio-moov-500-a.html

zdjęcia są kiepskiej jakości ale w rzeczywistości prezentuje się to naprawdę super. Kiedyś za taki panel trzeba było zapłacić, ale w tej chwili chyba już nie[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 08:51_________________________________________________Mio też nie wymaga odblokowywania, tylko zmiana ścieżki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.