Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Głośny syk przy korku wlewu paliwa


Niki0028

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem tego auta. Zaraz po odpaleniu faluja obroty i zaczyna cos glosno syczec przy korku wlewu paliwa. Po jakiejs minucie mam wrazenie ze zatyka sie korek wlewu i zaczyna trzeszczec bak. Jak odkręcę korek to jest straszny syk i spadaja obroty po 3-5 sekundach wracają do normy ale cały czas słychać zasysanie powietrza. czy to moze być zawór odpowietrzenia baku?? teraz jeżdzę na niedokręconym korku i jest ciut lepiej auto nie muli na niskich obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zaworek, wyjmij go i napusc tam wd40, w srodku jest sruba, pokręć nią troche- u mnie pomogło, nie musialem kupowac nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tez zaworek o ktorym mi mowiliscie. Wydaje mi sie ze pracuje normalnie tzn.po zdieciu wezyka przez jakis czas pyrkal nalalem wd40 i zaczal chdzic normalnie czyli zasysac powietrze zgodnie ze strzaleczka. Ale po podpieciu wezyka z baku zaczyna sie znowy ta sama przygoda czyli zasysanie zbiornika do podlogi. chyba na odcinku od baku do zaworka jest gdzies przypchany. dzisiaj jade pod kompresor, moze sie przepchnie. A moze to nie to.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 04:49_________________________________________________A tak przy okazji szwankuje ni wzkaznik paliwa gdzie go szukac?? pewnie jest przy pompie w bagazniku?? czy sie myle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zbiornik musi mieć jeszcze odpowietrzenie do atmosfery i tam będzie zapchane. Przecież musi być cyrkulacja gazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...