Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Brak wyniku cyl w bloku 013 + bład 00801


adrian009

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

bez owijania:)

zimny silnik(na dworzu +15), kreci 5-6 razy, czasami troche krocej, czasami dopiero odpala za 2 razem(w zime to samo). Gdy silnik pochodzi kilka minut, odpala szybko,"normalnie". Na logach "prawie" wszystko elegancko(chyba :wink: ) dopiero od kilku dni mam VAGa ale troche postow przeczytalem) kąt wtrysku 50(dynamiczny), z ciekawosc zaczalem przegladac kolejne bloki i to co mnie zaskoczylo:

16990362ew7.th.jpg

Brak odczytu w cyl 4?!?

//Ok juz docztalem ze to norma ze nie pokazuje 4 cylindra//

Zrobilem jeszcze jednego screena z blokiem 000, ostatni wartosc powinna byc chyba 255 a u mnie jakos tak marnie...

15087835fb8.th.jpg

Czy moze to byc przyczyna kiespkieg odpalania? Jakies inne sugestie? Statyczny początek w bloku 000 w Basic wynosi 38 czyli troche za wczesny, mozliwe ze to tez wplywa na zle odpalanie?

Jeszcze pytanie: gdzie w VAGu sprawdzic mozna temp. czujnika zewnetrznego?(czy dziala poprawnie)?

Teraz kwestia błedu: 00801 A/C Refrigerant High Pressure Switch (F118)-Przełącznik wysokiego ciśnienia chłodzącego czy ktoryś z szanownych forumowiczów spotkał sie z tym? Szukalem w etce-nie ma, chyba pozostaje tylko udanie sie do zakładu "poskramiaczy" klimy. Prosilbym o namiary w Warszawie/oklicy Warszawy dobrych "fachowcow":)

Z gory dziekuje za jakakolwiek (nie krytyczną :wink: ) uwage

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...