Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dźwięk od świateł, zamykanie szyb z pilota


nowekbdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kupilem audi 99r wszystko bylo ok do 4 dnia jak zmienilem radyjko z panasonica na kenwooda bo przestal mi dzialac dzwiek od swiatel jak otwieram drzwi, mialem tez funkcje otwierania szyb z kluczyka i zamikanie z pilota i tez przestalo dzialac

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamikanie z pilota i tez przestalo dzialac

HELP

jak będziesz miał kluczyk w stacyjce to pilotem nie zamkniesz auta.

Światło zgaśnie nawet przy otwartych którychś drzwiach.

Nie mędrkuj tylko odepnij radio tak żeby została tylko oryginalna kostka w aucie , a zobaczysz że wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamikanie z pilota i tez przestalo dzialac

HELP

jak będziesz miał kluczyk w stacyjce to pilotem nie zamkniesz auta.

Światło zgaśnie nawet przy otwartych którychś drzwiach.

Nie mędrkuj tylko odepnij radio tak żeby została tylko oryginalna kostka w aucie , a zobaczysz że wszystko wróci do normy.

Zależy od podłączenia, auto może się zamknąć, ale szyby już się nie domkną. Więc jeżeli masz aktywną funkcję domukania szyb to sprawdź po szybach, bo drzwi w większości przypadków się zamkną (zwłaszcza jak alarm był dokładany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nic.alarm byl dokladany i jest ta funkcjia domukania szyb ale przetsala dzialac jak radyjko zmienilem wczesniej bylo panasonicka przelozylem kostki wszystko sprawdzilem jest tak samo jak w panasoniku podlaczone i daelj nic nie dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładac nowego tematu bo po co zaśmiecać forum, mam pytanie odnośnie zamykania szyb z pilota, mam w swoim aucie dokładany centralny zamek, chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość by coś dokupić i by moje szyby domykały wraz z zamknieciem na centralny, czy jest jakiś moduł czy coś w tym stylu? prosze o pomoc bo jestem zielony w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej tez mam ten sam problem po podłączeniu pionieer-ka (kostki zasilania ) przestaje działać pilot od centralnego, wcale nie reaguje i nie piszczy jak są zapalone światła, wydaje mi się ze problem jest w podłączeniu zasilania plusa ja mam zmostkowany żółty z czerwonym, ale nie mam czasu się z tym bawić w następnym tyg to sprawdzę, miał ktoś taki problem i się go pozbył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej tez mam ten sam problem po podłączeniu pionieer-ka (kostki zasilania ) przestaje działać pilot od centralnego, wcale nie reaguje i nie piszczy jak są zapalone światła, wydaje mi się ze problem jest w podłączeniu zasilania plusa ja mam zmostkowany żółty z czerwonym, ale nie mam czasu się z tym bawić w następnym tyg to sprawdzę, miał ktoś taki problem i się go pozbył

To akurat jest zmostkowane bo ktoś nie mógł pewnie znaleźć kabla od funkcji ACC. Nie ma znaczenia to połączenie.

Podajcie mi wersje radia "pierwotnego" i radia "wtórnego", to podpowiem Wam co i jak pozamieniać. PS Cudów nie ma musi działać, przy popawnym podłączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...