Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zacieki/odbarwienia na chromowanych listwach


rem1k

Rekomendowane odpowiedzi

można jakoś usunąć odbarwienia na chromowanych listwach? wygląda to tak jakby jakieś krople substancji były długo na listwie i teraz nie da rady tego zatrzeć. są jakieś domowe metody? a może jakieś prof smarowidło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem paste do niklowanych i chromowanych elementów.U mnie dało pozytywny wynik.Czyściłem wszystkie listwy przy szybach.Łapki bolały bo trzeć trzeba było wielokrotnie ale efekt super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą paste w UK.może w Polsce też jest dostępna.Nazwa tej pasty to Autosol jest w takiej tubce jak od pasta do zębów.tutaj jest link do sklepu gdzie ją kupiłem i jest tam pokazana wśród innych.http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/SearchCmd?srch=chrome+paste&x=0&y=0&action=search&storeId=10001&catalogId=10151&langId=-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem - alu dekory progów po czyszczeniu auta na myjni pokryły się mlecznymi plamami. Wg mnie używają silnego środka i ktoś na czas nie zmył kropel wody z listew. Jeśli ktoś ma na to sposób - proszę o poradę.

pzdr, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metal polish 75ml -- jest na allegro http://moto.allegro.pl/item731866865_autosol_metal_polish_pasta_polerska_do_metali.html tam maja paste, mleczko itp :) dzieki albinek niebawem przetestuje , bo tez mam z 1 strony takie zasniedziałe te listwy chromowe zwlaszcza te dolne tzn tylko dolne przy szybach , zobaczymy jaki efekt bedzie :>[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 21:26_________________________________________________a ja mam takie jeszcze pytanko mozna poprosic o nr katalogoowe tych listw strona prawa (listwa przód,tył,boczna, i gorna-dachowa) z gory wielkie dzieki :hi:

oto jak one wygladaj (listwy chrom przód+tył drzwiowe)

46fde6423f5fbc2bm.jpg

oto listwa tylna mala trojkatna

02c28f6285b9457cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...