Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Dymi na biało


Armani85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przeszperalem forum i jakos nie moge znalezc nic do mojego przypadku a jak jest to prosze o link bo juz mnie doprowadza do szalenstwa moja a4 przez ostatni miesiac wlozylem juz lekko 8 tys zl a teraz znow mam problem auto dymi strasznie na bialo z charakterystycznym nie przyjemnym zapachem az dostalem dzis mandat za to bierze bardzo duzo oleju 3 razy juz chyba dolewalem w przeciagu 2 dni mechanik dzis mowil ze turbo do wymiany ale turbo dziala powiem nawet ze bardzo dobrze wiekszych spadkow mocy niema wiec w czym lezy problem dlaczego auto sie tak zachowuje.

Pozdrawiam i z gory dziekuje[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 22:25_________________________________________________Dodam jeszcze ze czasami ma takie akcje ze nie dymi dzis jak odstawilem auto tak na godzine wziol je ojciec a gdy wrocil auto juz nie dymilo tak samo jadac wczoraj do warszawy dymil a gdy wracalem juz nie dymil zaczol dopiero jak juz bylem blisko domu wiec nie wiem juz co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo nawet jak dziala dobrze to moze puszczac olej. Mi kiedys dopiero po rozgrzaniu zaczynal dymic, zdjalem turbo i bylo cale zasyfione olejem. Po wymianie juz nie dymilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

Ogolnie mam zamiar jechac do ASO bo juz mam dosc mechanikow- naciagaczy wie ktos jak sprawy wygladaja w ASO czy robia fachowo i czy sporo kasuja?

ASO to dopiero złodzieje.

Sciągnij sam je i zawieś do specjalistycznego zakładu co robią regeneracje. Tylko taki zakład co naprawia na MELECIE.

Jak nie wiesz jak sciągnąć to niech tylko mechanik to zrobi i szukaj dobrej firmy naprawiające turbiny. Uwazaj na chinole bo strasznie słaba jakośc części i padają po roku.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie bede bawil w regeneracje zakupie nowe i bedzie spokoj tylko musze miec 100% pewnosc ze to napewno turbina i mam nadzieje ze to juz bedzie ostatnia inwestycja. [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:03_________________________________________________Kupujac ta a czworke liczylem na satysfakcje i sporo frajdy, radosci a puki co same problemy...[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:07_________________________________________________nic tylko czekac co sie nastepne posypie[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:07_________________________________________________Ostatnie pytanie czy moge jezdzic tym autem mianowicie chodzi mi o nie wielkie kursy max 10km bo slyszalem dzis ze moze mi sie nawet cos tam zapalic :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdiagnozuj najpierw auto i dopiero wtedy mając pewność podejmuj decyzje o zakupie części.

Masz pewność, że to turbina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

A mial ktos stycznosc kiedys z ta firma ? http://www.turbopama.pl/ 2800zl za orginalna garreta rok gwarancji.

Zapytaj na jakich częściach regenerowane. Jak Ci powiedzą ze na GARECIE to nie gadaj juz z nimi bo takich części nie ma. Jak powiedzą ze na MELECIE to smiało mozesz taką zapodać. Tak ze uwazaj bo wkładają chinole które sie rozpadaja po roku.

I jak by wkładali MELETTA to zazwyczaj dają firmy 24 miechy gwarancji. MELETT to firma co jedyna jak narazie odpowiada standartom jakie wymagane są w turbinach. Maja swoje przedstawicielstwo w Polsce i katalogi. Najlepiej jak byś zadzwonił do nich i zapytaj jakiej firmie w Twojej okolicy sprzedają części. Wtedy będziesz miał pewność ze pośmigasz.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no przepraszam za wyrazenie ale mam problem jak h.uj niby zregenerowali mi ta turbine zalozyli wszystko ok ale po chwili znow zaczol dymic i to jeszcze bardziej w dodatku calkowicie sie zamulil nic nie ciagnie wczesniej dymil ale chociaz ciagnol a teraz d*pa nie wiem moze tak ma byc moze zniknie to po czasie co powiecie ?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

Panowie no przepraszam za wyrazenie ale mam problem jak h.uj niby zregenerowali mi ta turbine zalozyli wszystko ok ale po chwili znow zaczol dymic i to jeszcze bardziej w dodatku calkowicie sie zamulil nic nie ciagnie wczesniej dymil ale chociaz ciagnol a teraz pupa nie wiem moze tak ma byc moze zniknie to po czasie co powiecie ?

pozdrawiam.

Nawet nie ma takiej opcji. Po nowej turbawce ma latac jak ta lala. Jedz do nich i niech rozbieraja jeszcze raz bo ewidentnie spaprali sprawe.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to nie tylko turbo?

Pod wpływem emocji możesz podjąć błędne decyzje

Ile ta regeneracja kosztowała?

Może pomoże:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=93544

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=55798

Biały dym: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=93219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...