MarcinGD

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MarcinGD

Reputacja

1. Odryglowuja sie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki. Ale chodzi mi o to ze po pierwszym ryglowaniu slychac ponownie mechanizm po kazdym przekroczeniu 15km/h od zera. Nawet nie musze stawac, wystarczy ze zmniejsze predkosc do 10 i znowu przyspiesze, to slychac mechanizm.
  2. Chlopaki jak powinno dzialac automatyczne ryglowanie poprawnie. Oczywiscie rygluje sie po przekroczeniu 15km/h. Ryglowanie dziala, ale dzisiaj jechalem sobie bez radia i zauwazylem jak sie przykladowo zatrzymamy na swiatlach, ruszamy ponownie to po przekroczeniu znowu tych 15km/h slychac ryglowanie (oczywiscie ciszej niz pierwsze ryglowanie, bo drzwi sa juz zamkniete). No i pytanie czy tak powinno byc ? Czy komfort nie dostaje informacji o zamknietych drzwiach, aby ponownie ich nie ryglowac po kazdym przekroczeniu 15km/h ?
  3. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b5-afb-kupnie-silnik-okazal-sie-remontu-zrobic-196172/ http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/pytanie-odnosnie-180konnego-silnika-2-5-tdi-241327/ Audi A6 Klub Polska :: [ AVG 1.9 110 KM] Przekładka 2.5 TDI na 1.9 TDI AVG - możliw
  4. Sprawdz wszystkie wezyki przelewowe czy nie ciekna i czy nie sa pekniete. Moze sie przez nie zapowietrzac uklad.
  5. A to KUR*A jedna... robota wygląda dokładnie jak u mnie dwa lata temu w moim b6 nawet zaślepka wkładki jest tak samo objechana w koło... a miałeś jakieś ślady tłuszczy, smaru na swoich drzwiach?? Nie, ale ten plastik jest caly luzny. Juz sie szykuje na wymiane wkladki stacyjki bo ta z drzwi zniknela, a do wkladki mozna grot dorobic. Stacyjkę też ci wyłamali? u mnie coś grzebali przy stacyjce, 2-3 razy ciężko pochodziła ale działa do dziś bo moja dziewczyna teraz śmiga moją b6, jesli chodzi o wkłądke to właściciel musi sie udać do Aso z dowodem i kluczykiem po czym dorabiaja nowy koszt z tego co pamiętam to koło 300 zł Nie wszedl nikt do srodka. Alarm musial sie zalaczyc, jedyne wyjasnienie ze nie forsowane bylo dalej.
  6. A to KUR*A jedna... robota wygląda dokładnie jak u mnie dwa lata temu w moim b6 nawet zaślepka wkładki jest tak samo objechana w koło... a miałeś jakieś ślady tłuszczy, smaru na swoich drzwiach?? Nie, ale ten plastik jest caly luzny. Juz sie szykuje na wymiane wkladki stacyjki bo ta z drzwi zniknela, a do wkladki mozna grot dorobic.
  7. Tak tylko wkladka. Dziwna sprawa, pewnie alarm sie zalaczyl. Mnie w domu teraz nie ma, takze tylko relacje zony mam, ktora dzisiaj to dopiero zauwazyla. A z ta klamka to przypadkiem nie trzeba calego mechanizmu zamka kupic, zeby pasowalo ? No i dziure na wkladke trzeba by bylo czyms zaslepic.
  8. Wlasnie nie kupilem AC. Chce to zrobic poprostu zeby wygladalo. Moze byc wkladka z innym kluczem i tak uzywam caly czas centralnego.
  9. Jakis amator probowal mi zawinac auto i mam teraz zamek do zrobienia. Macie jakies sprawdzone miejsce czy tylko ASO ?
  10. MarcinGD

Uszkodzona wkładka zamka

Bede przerabial niedlugo ten sam temat, bo jakis pajac mi wylamal wkladke i zostala dziura po niej. 600PLN za nowa wkladke z wymiana ? Moze ktos juz uskutecznial w B7 zamiast zamka z klamka kierowcy zalozyc zamek z klamka pasazera bez wkladki ?
  11. Kolego liznij sobie temat http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-ogolne-wiadomosci-2-5-v6-tdi-112252/ . Te dwa silniki niczym sie nie roznia, jeden element moze byc inny, odma.
  12. Dam ci maila na PW, przeslij mi fote bo musi byc zatwierdzone przez uzurpatora
  13. Ja moze bym wzial. Moja ma 4 miesiace takze pozniej sie przyda. Tylko problem jest bo na dniach wracam do roboty i mam napiety plan teraz. Dzieki wczoraj chlopaki za pomoc w sprawdzeniu kabla.
  14. Bedzie mial ktos kabel, w ktorym widac instruments w B7 ?? Ja bym przywiozl tez swoj kabel, ktory widzi u mnie tylko silnik,abs i poduchy. Chcialbym zobaczyc czy u kogos innego w B7 tez tak samo dziala.