Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Monitor komputerowy z tunerem TV i urządzenie wielofunkcyjne laserowe - jakie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

- monitor:

Pewnie zadacie masę pytań dlaczego monitor z tunerem TV skoro telewizor też mogę podpiąć pod kompa i mogę kupić większy itd. itd. Ale niestety to MUSI być monitor komputerowy (to nie zależy ode mnie), który będzie dość często pracował jako telewizor (w sumie to głównie o to chodzi), dlatego zależy mi na jak najlepszej jakości obrazu. Nie będę ukrywał, że chodzi mi o ominięcie pewnego "nakazu" jaki dotyczy tego zakupu :rolleyes:

Z tego co zauważyłem będzie to raczej tylko i wyłącznie monitor LCD i czegoś większego jak 26'' nie znalazłem. Mój typ to Samsung T260HD, niżej link:

http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/detail.do?group=computersperipherals&type=monitors&subtype=lcdtvtuner&model_cd=LS26TDDSUV/EN

Może macie jakieś inne propozycje? I czekam na opinie tego sprzętu. Kwota jaką mam do wydania nie jest aż tak bardzo istotna... może być nawet za 5000 zł :decayed:

- urządzenie wielofunkcyjne laserowe:

Tu prosty temat raczej, najlepiej laser kolor. Dlaczego urządzenie wielofunkcyjne, a nie zwykła drukarka laserowa? hmmm nie chce mi się już chodzić do xera :decayed: Czekam na propozycje, tu cena troszkę ograniczona bo tak coś koło 1500 zł. mam na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to Samsung T260HD, niżej link:

Posiadam T240HD - działa częściej jako tv niż monitor. Nie mam się do czego przyczepić ...może nie jestem wymagający użytkownikiem :decayed:

Jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety to MUSI być monitor komputerowy (to nie zależy ode mnie), a to...

No na telewizor nie dadzą dotacji. Na monitor tak :wink4: Mam Samsunga 206BW (20")- obraz żyleta. Wal śmiało w Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...