Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłokietnik i inne bajery...


pjngwjn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moje audi nie ma podłokietnika w związku z tym moje pytanie: Czy muszę kupić cały tunel (np: http://moto.allegro.pl/item736697555_audi_a4_95_sdn_podlokietnik_bez_gornej_pokrywy.html)? czy raczej sam podłokietnik da się zamontować? pewnie, że ładnie i lepiej wyglądałoby z takim przystosowanym tunelem (swoją drogą nawet nie wiem jak się taki tunel demontuje! )

moje 2pytanie dotyczy zegarów - konkretnie stan przebiegu, i aktualna ilosć przejechanych km.

Mniej więcej mam takie wiadomości na jakiej zasadzie to działa. W środku jest taka zabudowana mała kosteczka a reczej prostopadłościan z wystającym malutkim ekranikiem, gdzie własnie wszystko się wyświetla.

Kiedy zakładałem te alu ramki to od tej pory przestało to działać. Już wiem, że to nie jest wina bezpieczników,ale to tylko połowa sukcesu ...

Stąd moje pytanie: czy to może być ta mała żaróweczka? ona jest nawet podpisana po angielsku, że to od tego i od tego ta light bulb...

Bo jeśli to kwestia żarówki to szkoda 20zł żeby jechać do elektryka samochodowego, by to naprawił ... próbowałem sam zdemontować tą żarówkę, ale nie wiem czy to się wykręca, czy "wyrywa" - wyjść nie chce :) ktoś wie jak wyjąć tą żarówkę?

Nooo, to wszystko,

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tym postem dałeś przykład, że nawet nie zacząłeś szukać info na forum :)

Chociaż bardzo ładnie wszystko opisałeś odsyłam do działu Warsztat - zrób to sam : tam poszukaj o montażu podlokietnika, skąd dowiesz się jak zamontować, zdemontować tunel i podłokietnik

Oraz do montażu chromowanych ramek zegarów, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytanie dot. przepalonych żarówek i przepalających sie żarówek oraz do tego jak się je wyciąga.

Co do licznika kilometrów to dokładnie nie wiem o co Ci chodzi. Ale najpierw poczytaj w/w działy, pewnie coś znajdziesz.

Jedym słowem :szukaj::naughty:

Pozdrawiam

Nosfer

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, szukałem już w warsztat - zrób to sam. coś tam o podłokietniku znalazłem i na ten temat już wszystko wiem - są 2 opcje, ale to nieważne.

Co do tego licznika ... w ogóle czytałem że żeby go odpiąć całkowicie trzeba wypiąć 3kostki z tyłu - ja mam tylko 2 - to możliwe? może i 3 też mam tylko nei jest ona w cale podłączona ?!?!?!?!?

Niby wiem co może być przyczyną nieświecącego licznika - przebiegu - ale jak wyjąć te żarówki?! już próbowałem kiedyś ale nie wiem czy to się wykręca, czy to na siłę się odpina, odczepia, zwał jak zwał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam, Ja tez mam dwie kosci.

Z reszta jak wyjmowałes licznik to widziales ile masz kosci..

Co do zarówek, to nie pamietam jak jest przy liczniku, czy sa w takich pkastikowych gniazdach czy luzem. wiec na 100% Ci nie powiem. Spróbuj wykręcać. Jak się nie wykręci to znaczy, że się wyciąga. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...