Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trapezowy wlot w B6


mile_end

Rekomendowane odpowiedzi

własnie jak możliwie tanim sposobem zrobić taki wlot może jakaś firma tuning'owa wydała zderzak z takim wlotem (z B7) do tego modelu na alegro jest ale cena 2.500 nie jest zadawalojąca i jakie są różnice między B6 a B7 nie wiece czy zderzaki by może nie pasowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!!

Jakiś czas temu też przyglądałem się nowemu grylowi w B7

Fachowcy twierdzą, żę należy zmienic nie tylko gryl ale też maskę, lampy no i oczywiście zderzak.

Jak dla mnie trochę droga zabawa ale czemu nie.... można przecież spróbowac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie musiał bym dostać w swoje rence zderzak od b7 i dokłądnie obadać czy można by było sam grill przespawać bo na mojej dzielnicy mechanicy spawają plastik ale własnie przesortowuje gazety motoryzacyjne bo jak mnie pamięć nie myli to firma neodesing wyprodukowała takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeb.... wygląd aż chce się powiedziec WOW!!!!

a co do hiperłącza niestety nie wiem :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam ze pierwsza tego typu przerobka na www.Audi4ever.at lub www.a4-freunde.de polegala na zmianie samego grilla, maska była dopasowywana tzn spawana

sie poszukalo i sie znalazlo, przejzyj takze kolejne strony

http://www.audi4ever.at/phpBB2/viewtopic.php?t=24693&postdays=0&postorder=asc&start=105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie więc jesli pasuje to ztylko trzeba otwór wyciąć i wstawić tam ten grill z B7 jeśli tak to spróbuje możliwie jak najtaniej dorwać jakiś zderzak do b6 bo na tym co jest na samochodzie nie bede ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega zrobi nowy gril w a6 b6 , auto kolor srebrny auta ( polamował srodek zderzaka w kolorze czarnym i te chromowe paski poziome w grilu na dole i u gory na czarno , , kupil chromowe paski pociągnol je od gory na dól i z daleka wygląda super

Przepraszam za moją wypowiedz ale jestem jeszcze wczorajszy wiedz nie moglem poskladac dobrze wyrazów :-)

p.s odnoscie tego grila nowego w starym b6 postaram sie kolege zlokalizowac i pstrykne foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z daleka ale ja nie toleruje VT najlepiej jak coś jest zrobione porządnie nie można sie do tego doczepić i jest tanie z tego co przeliczyłem koszt zderzaka 100 zł grill 200 zł inne koszty ok 50 zł i malowanie nie wiem ile ale myśle ze w około 500 zł bym sie zmieścił ale mam prośbe do forumowicza jeżdżącego b7 czy mógł by mi podać dokładne wymiary grilla od b7 wiem że to ciężkie ale jak by ktoś dał rade to bym prosił z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zobaczyłem na niemieckich stronach Audi A4 to bez ingerencji i wycinania maski silnika sie nie obędzie. Niestety trochę dużo roboty..... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...