Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Czołem ekipa :hi:

Widzę, że zlot znów w tym samym miejscu.

a ty zapewne znów nie jedziesz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ekipa :hi:

Widzę, że zlot znów w tym samym miejscu.

a ty zapewne znów nie jedziesz :gwizdanie:

Slawek nie jezdzie bo tak jest alkohol, a alkohol jest beee!!

Poza tym w Bukowinie nie ma konikow... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba pojade tylko musze żone przekonać :cool1:

pantofel naciska?? :naughty::decayed:

drugi Maciuś???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

...nieeeeeee Maciuś nie odważyłby nawet zapytać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:52_________________________________________________

ja chyba pojade tylko musze żone przekonać :cool1:

to chyba polo pojedziesz, bo w Twoim audi za duża szansa że coś się zepsuje, urwie (np. coś w zawieszeniu...) :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________no i z Twoim sprzegłem to myśle że na pierwszej górce będziesz stał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:54_________________________________________________a tak na poważnie to śpiesz się bo już mało miejsc zostało (ludzie dowiedzieli się że JA jade :polew: :polew: :polew:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba pojade tylko musze żone przekonać :cool1:

pantofel naciska?? :naughty::decayed:

drugi Maciuś???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

...nieeeeeee Maciuś nie odważyłby nawet zapytać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:52_________________________________________________

ja chyba pojade tylko musze żone przekonać :cool1:

to chyba polo pojedziesz, bo w Twoim audi za duża szansa że coś się zepsuje, urwie (np. coś w zawieszeniu...) :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________no i z Twoim sprzegłem to myśle że na pierwszej górce będziesz stał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:54_________________________________________________a tak na poważnie to śpiesz się bo już mało miejsc zostało (ludzie dowiedzieli się że JA jade :polew: :polew: :polew:) :)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________SIEMIAN...........nie wiem co Ty bierzesz.....................ale też to chce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello.

Jak tam Panowie kto dziś na spocie będzie?

siema leszcze :hi::decayed:

ale domowe odzywki to zostaw sobie dla domowników :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________SIEMIAN...........nie wiem co Ty bierzesz.....................ale też to chce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

siemian bierze ... do buzi ...

a tak wogole to czolem .. a furmana jeszcze nie kupilem .. poczekamy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja kolo 14 bede wiedzial ,czy dam rade do Was wpasc.

To ja jednak nie chce tego co siemian :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________SIEMIAN...........nie wiem co Ty bierzesz.....................ale też to chce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

siemian bierze ... do buzi ...

a tak wogole to czolem .. a furmana jeszcze nie kupilem .. poczekamy zobaczymy :)

no jak coś jem to biore to do buzi.

Za to widziałem jak Ty ostatnio w McDonadls wpychałeś hamburgera i frytki do d_upy :decayed:

Pewnie dentysta kazał Ci jeść drugą stroną a Ty zle to zrozumiałeś... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to widziałem jak Ty ostatnio w McDonadls wpychałeś hamburgera i frytki do d_upy :decayed:

Pewnie dentysta kazał Ci jeść drugą stroną a Ty zle to zrozumiałeś... :polew: :polew: :polew:

lame ....... nie smieszne :) postaraj sie bardziej ..

no śmieszne to to bynajmniej nie było. Aż mi się przykro zrobiło jak Cie z tym hamburgerem zobaczyłem... Pomyślałem: Biedak pewnie tęskni za godzicem... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dalej nie smieszne siemianku :) .... historyjki na poziomie sprzedawcy w sferze low low low .... :gwizdanie: ....

pisząc to starałem się zniżyć do Twojego poziomu... Cóż nie wyszło... ;( ;( ;(

Widocznie trzeba było wyjść na środek i pokazać gołą du_pe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...