Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

spoko proton zlokalizujemy co wyje :naughty:

a może proton to jest jakaś panna którą zapomniałeś wyciągnąć z bagażnika i przy skręcie wyje :kox:

Raczej powinna wyć przy hamowaniu i dodawaniu gazu :polew:

Kurcze o tym to nie pomyślałem :D

Ale jakoś żadna się nie chce przyplątać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

spoko proton zlokalizujemy co wyje :naughty:

a może proton to jest jakaś panna którą zapomniałeś wyciągnąć z bagażnika i przy skręcie wyje :kox:

Raczej powinna wyć przy hamowaniu i dodawaniu gazu :polew:

Kurcze o tym to nie pomyślałem :D

Ale jakoś żadna się nie chce przyplątać ;(

nie znasz dnia i godziny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Ciężko się pozbierać w ten poniedziałkowy ranek.

Siemian, chyba widziałem Twoją furę koło Żeroma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Ciężko się pozbierać w ten poniedziałkowy ranek.

Siemian, chyba widziałem Twoją furę koło Żeroma :)

heh chyba tak, bo ja tam mieszkam. :>[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 11:00_________________________________________________ładna pogoda.... qr** zimno jak w d*pie. Co prawda siedze w Krk ale pogoda jest jak narazie do d.... 12 stopni i mokro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) .. jestem len i nie chce mi sie szukac....

potrzebuje ...

- antene gps do rns e

- kosz na rns e

- kosz na klime 2 din .. i pewnie sama klime na 2 din bez grzania foteli .. (<--- bo rozumie ze klime musze wymienic)

- przelotke na iso2

cos jeszcze ? :D ...

jezeli ktos ma sprzedac? lub wie gdzie najlepiej kupic to poprosze ...

i sorki za zawracanie glowy jakby co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klimatroniku możesz bez problemu przeszlifować brzegi obudowy i będzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) .. jestem len i nie chce mi sie szukac....

potrzebuje ...

- antene gps do rns e

- kosz na rns e

- kosz na klime 2 din .. i pewnie sama klime na 2 din bez grzania foteli .. (<--- bo rozumie ze klime musze wymienic)

- przelotke na iso2

cos jeszcze ? :D ...

jezeli ktos ma sprzedac? lub wie gdzie najlepiej kupic to poprosze ...

i sorki za zawracanie glowy jakby co ...

Leń :>

Panel można oczywiście podszlifować, ale ja bym się w to nie bawił. Wyjdzie brzydko i potem panel będzie trzeba kupić a swojego nie sprzedasz.

Panele godne uwagi na allegro:

http://moto.allegro.pl/item628773422_audi_a4_02_07_panel_sterowania_klimatyzacja.html - z tym moze byc problem, bo ma włącznik na czujnik jakości powietrza

http://moto.allegro.pl/item641307392_klimatronik_audi_a2_a3_a4_a6_panel_klimatyzacji.html - ten w prawym dolnym rogu.

Ewentualnie http://moto.allegro.pl/item650687343_audi_a4_sterownik_klimatronik.html , ale cena duża.

Jest jeszcze kilka, ale ceny z kosmosu - 500 zł, albo w fatalnym stanie.

Przelotka do navi http://allegro.pl/item638412955_kostka_audi_a3_4_6_radio_do_nawigacji_rns_e.html

Można też zamówić cały komplet tu http://www.naviservice.com.pl/ - antena GPS, przejściówka z ISO na ISO2 i adapter anteny.

Do tego kosz 2 DIN 8E0 858 005 F - najlepiej zamówić w ASO - w skodzie - koło Makro powinno być taniej.

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 14:11_________________________________________________

Na allegro jest tylko jedna ramka 2din, ale droga, bo aluminiowa http://moto.allegro.pl/item631050686_audi_a4_01_08r_ramka_pod_nawigacje_2din_navi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś w stanie robić tak że nie będzie nic widać. Ja mam szlifowany, a dowiedziałem się dopiero ostatnio jak mi powiedział o tym koleś co mi to montował...

Oglądałem gowiele razy i nawet jak się z boku patrzy na to co było szlifowane to nic nei widać...

Tyle że koleś zna się na rzeczy bo zajmuje się montowaniem rns-ów i przerobił już ok. 50 takich obudów...

Piter ja bym się zastanowił na Twoim miejscu czy nie podjechać do Marcina z Krakowa.

Za 2000zł będziesz miał praktycznie nową navi z montażem i do tego nie na żadnych przejściówkach tylko z przełutowanymi pinami... (tak jak jest ori). Nic Cie więcej nei obchodzi.

W sumie jest ok. 4 godziny roboty dla kogoś kto ma dużą wprawe.

Nie wiem czy za 200 zł jest sens się z tym bawić.

Dużo osób robiło u Marcina, zresztą Maciek (Mk4) z Bielska też u niego był.

Jakby co to mam do niego kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że klimatronik był rezany widać od razu po srebrnej listwie z dołu. W 2din-owym jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak. Ale tej listwy nie musisz dawać i wtedy rózni się tylko tym że jest troszke krótszy z dołu (ja sam sobie tą listwe dodałem). Jak za taki szczegół wolisz płacić 400 zł Twoja sprawa. Ja wole za to kupić inne graty go auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja do klimatronika nie dopłaciłem ani złotówki - kupiłem za 250 2din a swój za tyle samo sprzedałem, więc wyszło na zero :)

W sumie jeśli ktoś to robił wiele razy i ma odpowiedni sprzęt do tych pinów, to nie wiem czy nie warto pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli ktoś to robił wiele razy i ma odpowiedni sprzęt do tych pinów, to nie wiem czy nie warto pojechać.

no wlasnie chyba podjade ... tylko rns a juz mam :) .. zrobi mi tylko montaz? ... pewnie nie bedzie z tym problemu

siemian daj prosze namiar ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witamy witamy :hi:

Wpadaj na najbliższy spot. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i spot będzie w Jaworzu Nałężu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witamy witamy :hi:

Wpadaj na najbliższy spot. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i spot będzie w Jaworzu Nałężu.

Hehehe nie potrzebuje mapki do nałęża, czesto tamtedy zjezdzalem z blatniej, siedzicie tam w tej wiacie może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...