Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

a tak wogole to czolem :sexinbed:

z kiera sie nie udalo :) primary objective jeszcze nie dziala .. musze miec modul jednak z koncowka Q ... mam z N i nie dziala multiF ... dziala poki co tempomat hyhy

jutro ma mi przyjsc modul Q ktory se zakupilem znowu za $ :D i kur.wa jak nie zadziala to daje auto godzicowi

i pany moja prosba nie robmy w chybiu (wojtek nie denerwuj sie ;P) tylko w bielsku bo z dojazdem tam wieczorem jest masakra poza tym ludzie sa z bielska + oscienne wioski i do bielska jest dla wszystkich mniej wiecej tyle samo drogi .. poza tym troche wiecej swiatla wiec i mozna cos zrobic przy aucie ... jak nie chcemy w karczmi to ku***a na sarni stok defaultowo i bedzie po klopocie wyboru miejsca no :) [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 07:54_________________________________________________

dawid :) hehe :polew: ja tak jeszcze nie sapie .. ale spoko hyhy

wogole to powiedz staremu zeby po zakupy nie chodzil za czesto bo mu zdjecia robia :polew: :polew: :polew: :polew:

aaa.jpg

a nie mówiłem z tym modułem...

i żeby tradycji stało się zadość........

..... a tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem z tym modułem...

spoko spoko ... juz zakupilem odpowiedni .. wiec czekac ..czekac :)

i szukam bluetootha tez .. jakby ktos widzial to prosze cynka ..

tym modułem to lipa.. ale człowiek uczy się na błędach....

piter tu masz to co Cie interesuje komplet http://www.allegro.pl/item825817901_bluetooth_audi_rnse_a3_a4_a6_tt_nowy_soft.html tylko drogie kurde jest ;/

końcówka S najnowszy soft furka pod iPhone 3Gs , HTC etc...

to co chłopaki podawali, że Q jest tez dobre ale ceny nie są niskie. Uważam, że 1tys na komplet to jest ok... bo można kupić moduły starsze ale one maja problem z nowymi fonami... za komplet zapłacisz kolo 350-400 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem z tym modułem...

spoko spoko ... juz zakupilem odpowiedni .. wiec czekac ..czekac :)

i szukam bluetootha tez .. jakby ktos widzial to prosze cynka ..

tym modułem to lipa.. ale człowiek uczy się na błedach....

piter tu masz to co Cie interesuje komplet http://www.allegro.pl/item825817901_bluetooth_audi_rnse_a3_a4_a6_tt_nowy_soft.html tylko drogie kurde jest ;/

Nie będe przypominał że jak zwykle miałem racje... :takiego::ssij::bicz: :bicz: :bicz3:

Aczkolwiek Maciek rozumiem...

Dla tej 100 od tego handlarza co chciał się pozbyć tego szmelcu też bym wprowadzil Pitera w błąd...

.......żartowałem.....

.....nie wprowadziłbym. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:09_________________________________________________

a nie mówiłem z tym modułem...

spoko spoko ... juz zakupilem odpowiedni .. wiec czekac ..czekac :)

i szukam bluetootha tez .. jakby ktos widzial to prosze cynka ..

tym modułem to lipa.. ale człowiek uczy się na błędach....

piter tu masz to co Cie interesuje komplet http://www.allegro.pl/item825817901_bluetooth_audi_rnse_a3_a4_a6_tt_nowy_soft.html tylko drogie kurde jest ;/

końcówka S najnowszy soft furka pod iPhone 3Gs , HTC etc...

to co chłopaki podawali, że Q jest tez dobre ale ceny nie są niskie. Uważam, że 1tys na komplet to jest ok... bo można kupić moduły starsze ale one maja problem z nowymi fonami... za komplet zapłacisz kolo 350-400 pln

teeee... pomocnik... :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiedziałęm co Piter kupił... nie weryfikował zemną nic... wiec jak by komunikował się a ja bym wprowadził w błąd to wiesz....

siemian ty kochasz się czepiać innych a sam robisz nie lepiej.... szkoda słów.... :kwasny::wallbash:

:P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ty sandalarzu jeden... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:17_________________________________________________lepiej powiedz kiedy idziemy na wódke za tą stówe :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to jeszcze pare modów Pitera i będzie sobie mógł drugie Audi złożyć... :polew: :polew: :polew: :polew:

...a jak mu dalej tak pójdzie kupowanie częsci to nawet trzecie i czwarte[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:20_________________________________________________

strzała gnojki :kox:

Piotrkowi się coś chyba pomyliło, myśli że zalogował się na rodzinnego chata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu przeciez jak w rodzinie :kox:

ja bym uważał na niego bo siemian szuka dziewczyny a ty masz córkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu przeciez jak w rodzinie :kox:

ja bym uważał na niego bo siemian szuka dziewczyny a ty masz córkę :P

nie dla psa kiełbasa :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu przeciez jak w rodzinie :kox:

ja bym uważał na niego bo siemian szuka dziewczyny a ty masz córkę :P

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian palo niemyta :) .. whuja mnie chcesz robic ? :D .. sie ucze na bledach a za bledy sie placi :) zycie .. odbije to sobie na klientach hyhyhyhyhy

co do czesci to calkiem sporo mam manetek i tasm i modul i kierownice i poduche i jakies kabelki i wzmaka bose i wzmaka z tuba normalna i jeszcze jakies inne pierdoly wiec jak ktos chce ? :D to zapraszam .. mala wyprzedaz hyhy

a co do zlo "a swoją drogą to jeszcze pare modów Pitera i będzie sobie mógł drugie Audi złożyć" ... <--- zycie :) hyhy

sam modzisz sporo wiecej i drozej ode mnie wiec wiesz o co chodzi hyhy

maciek ... mowisz koncowka S ??? na pewno ? :D hyhyhy zeby nie bylo potem .... [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:34_________________________________________________piotrek <----- czolem stary dziadzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian palo niemyta :) .. whuja mnie chcesz robic ? :D .. sie ucze na bledach a za bledy sie placi :) zycie .. odbije to sobie na klientach hyhyhyhyhy

co do czesci to calkiem sporo mam manetek i tasm i modul i kierownice i poduche i jakies kabelki i wzmaka bose i wzmaka z tuba normalna i jeszcze jakies inne pierdoly wiec jak ktos chce ? :D to zapraszam .. mala wyprzedaz hyhy

a co do zlo "a swoją drogą to jeszcze pare modów Pitera i będzie sobie mógł drugie Audi złożyć" ... <--- zycie :) hyhy

sam modzisz sporo wiecej i drozej ode mnie wiec wiesz o co chodzi hyhy

maciek ... mowisz koncowka S ??? na pewno ? :D hyhyhy zeby nie bylo potem .... [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:34_________________________________________________piotrek <----- czolem stary dziadzie :tongue4:

Piter tak nawet pisali u nas w wątku z bluetooth'em (btw zadzwon do nich i potwierdz dokładnie sobie.) Oni też zakładają ..

cytat z http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html

PHONE INTERFACE BOX Full functionality unless shown otherwise

8E0 862 335 <MY 2005.5 A4 (North America) - no Bluetooth

8P0 862 335 <MY 2004 A3 - Basic functionality only

8P0 862 335 A MY 2004 A3/A4 - Basic functionality only

8P0 862 335 D MY 2005 A4 >8E-5-533 000 - Basic functionality only

8P0 862 335 E MY 2005 A4 8E-5-533 001>>8E-5-600 000 - Basic functionality only

8P0 862 335 C MY 2006 A4 8E-6-000 001/8E-6-800 001>>

8P0 862 335 B MY 2006 A3/A4 (North America)

8P0 862 335 F MY 2006.5 A3/A4 (Europe)

8P0 862 335 G MY 2006.5 A4 (North America)

8P0 862 335 M MY 2007 (Europe)

8P0 862 335 J MY 2007 (North America)

8P0 862 335 H MY 2007.5 (Europe)

8P0 862 335 L MY 2008 (North America)

8P0 862 335 K MY 2008 (Europe, sw 0340) -> may get replaced under warranty due to faulty firmware

8P0 862 335 Q MY 2008 (Europe, sw 0350)

8P0 862 335 R MY 2008 (North America)

8P0 862 335 N MY 2009 (Europe)

8P0 862 335 P MY 2009 (North America)

8P0 862 335 S MY 2009.5 (Europe)

8P0 862 335 T MY 2009.5 (North America)

8L1 862 373A - Microphone

8J0 862 373 B - Mircophone BOSE/TEL for TT 8J

8P0 035 503E - Bluetooth Antenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym siemian :) ... dokladam do tego auta bo na b8 mnie nie stac powiedzmy :) albo inaczej .. auto dla mnie powyzej 80k zł za szybko traci na wartosci zeby sie tym nie przejmowac ;)))

a b7 mi sie z zewnatrz nie podoba poprostu ... dlatego dokladam w srodek ktory mnie najbardziej interesuje .. funkcjonalnosc dla mnie sie liczy ... a tym jeszcze troche pojezdze dopoki b8 beda kolo 50 k ... kur.wa no !!!!! :D [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:42_________________________________________________

Piter tak nawet pisali u nas w wątku z bluetooth'em (btw zadzwon do nich i potwierdz dokładnie sobie.) Oni też zakładają ..

spoko spoko macku :) sie dowiem dokladnie tym razem hyhyhyh ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie czepiam się do Twojego modzenia... Wkroczyłeś na dobrą droge.

Nie jesteś już owieczką zagubioną w wielkim świecie.

Tylko dlaczego przy każdym modzie zostaje Ci po 5 kompletów innych częsci... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:44_________________________________________________a tak wogóle MAciek do chu ja wacława co z moją turbiną?Umyj, porób foty. Trzeba sprzedać to... tą piękną sztuke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter looknij sobie na listę wyżej co zrobiłem update i do wątku http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html

nawet sa jakieś nowsze

8P0 862 335 Q MY 2008 (Europe, sw 0350)

8P0 862 335 R MY 2008 (North America)

8P0 862 335 N MY 2009 (Europe)

8P0 862 335 P MY 2009 (North America)

8P0 862 335 S MY 2009.5 (Europe)

8P0 862 335 T MY 2009.5 (North America)

8P0 862 335 AA MY 2010 (Europe)

8P0 862 335 AB MY 2010 (North America)

link z http://www.audiforum.us/part-numbers/7639-audi-bluetooth-tel-interface-part-numbers.html[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:46_________________________________________________

MAciek do chu ja wacława co z moją turbiną?Umyj, porób foty. Trzeba sprzedać to... tą piękną sztuke :decayed:

ja nie wiem o co chodzi ja nie mam żadnej... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...