Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pęknięta szybka licznika


chriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: -mam pęknietom szybkę i potrzebuje ja wymienić myślałem o wymianie całej obudowy ale ze mam licznik 4 zegary i 1/2 fis i nie mogę nigdzie znaleźć używanej więc pomyślałem czy jest taka możliwość (może ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem? :mysli:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem mam licznik od benzyny i w sumie to przymierzam się do wystawienia go na allegro.

Popatrz jakie tam są ceny a ja mogę Ci sprzedać ten licznik poniżej nich z klubowym upustem. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mam licznik 4 zegary i 1/2 fis i nie mogę nigdzie znaleźć używanej więc pomyślałem czy jest taka możliwość (może ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem?

OK jesli chodzi o zegarki to rozumiem..jest roznica miedzy 4 a 6 ..ale jesli chodzi o fis to wydaje mi sie ze to bez roznicy..wiekszosc B5 ma standardowe wyciecie pod fis-a ..Wydawalaby sie ze jest tylko zaslepione :mysli:

Chodz powiem szczerze ,nie mialem okazji tam rozbierac wiec glowy nie daje.

Moze lepiej niech sie wypowie ktos kto to przerabial :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem to wycięcie pod fisa.

Niestety żeby wyciąć większą dziurę trzeba użyć noża. To nie jest zaślepka którą da się wyjąć i włożyć inną.

Z odrobiną samozaparcia i dużą dokładnością akcja wycinania powinna zakończyć się powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oglądałeś przy wyjetej obudowie ? myślisz ze da rade wyciąć taka dziurę jak potrzebuje :mysli:

A masz może zdjęcie jak to wygląda od wewnątrz i czy ten plastik jest gruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...