Treść opublikowana przez roman0012
-
[B5 1Z] N75 jak skutecznie sprawdzić sprawność
wężyk iwychodzacy z turba łaczysz z wężykiem idacym do gruszki zaworka spustowego (pamietaj by mądrze zaslepic ostatni wężyk )
-
[B5 1Z] N75 jak skutecznie sprawdzić sprawność
No i jak tam kolega franek84 wybrnoł z tak ciekawej przygody zaworu N75 ? Mam podobna sytuacje- od jakiegos czasu jezdze bez N75 z podłaczeniem na krotko i zastanawiajac sie czy warto zainwestowac w nowy zawor.
-
[ALL B5] Pęknięta szybka licznika
OK jesli chodzi o zegarki to rozumiem..jest roznica miedzy 4 a 6 ..ale jesli chodzi o fis to wydaje mi sie ze to bez roznicy..wiekszosc B5 ma standardowe wyciecie pod fis-a ..Wydawalaby sie ze jest tylko zaslepione Chodz powiem szczerze ,nie mialem okazji tam rozbierac wiec glowy nie daje. Moze lepiej niech sie wypowie ktos kto to przerabial
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/item665494982_ino3_i_ftv_26hd6i_telewizor_lcd_26_cali.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Opocznie rowniez poszla w gore o 20gr On 3,64
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
kazdy kabinuje jak moze http://www.allegro.pl/item643005708_super_puzzle_3d_100_tys_elementow_hard_wejdz.html http://www.allegro.pl/item644196767_prawdziwy_paznokiec_okazja.html http://www.allegro.pl/item635467805_aaaa_charlie_the_unicorn_jedyny_aaaa.html- Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Tajemnicze pukanie z przedniego zawieszenia
skad ja to znam ale w koncu sie z tym uporalem Te specyficzne stuki powodowala urwana poduszka pod silnikiem...gdy bym sluchal mechanikow bylbym juz po wymianie polowy auta dawali 200% ze to przegub.- Strefa Śmiechu
http://www.elrellano.com/videos_online/2882/por-guarra-y-meona.html- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
a moze lepiej 19 ? w sobote raczej nie dam rady- Strefa Śmiechu
halo,halo to nie forum matrymonialne- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Najlepiej w jakos niedziele jak bedzie ladna juz pogoda. Chetnie przyjade- [B5 AVG] Brak oświetlenia wnętrza
Nie jest to taka prosta sprawa http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic94973.html http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic754966.html- Strefa Śmiechu
http://mega.kot.wrzuta.pl/film/5UbzbDEHY3/kon_w_jeziorze_-_polska- [B5 AFN] Prośba o analizę logów - kopci na czarno
Wiec szukaj tej nieszczelnosci zabespiecz i probuj te dynamiczne bo to caly klucz- [ALL B5] Elektrozawór - gdzie wstawić ?
To ile aut juz takimi sposobami zakosiles ? No smialo przyznaj sie [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 10:55_________________________________________________Musashi chyba lepiej bedzie jak usuniesz tego posta OT- [ALL B5] Elektrozawór - gdzie wstawić ?
dobre Stawiam Ci moje autko i daje 24 godziny na odpalenie i odjechanie jesli zdolasz stawiam kladke wodki- [B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
na poczatek zrob BS 000,003,004 i 011 no i obowiazkowo dynamiczne rowniez 003,004,008,010,011 Uwazaj bo slisko Pamietaj ze Logi wrzucamy w dziale Diagnostyka..- [B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
brawo... tak erg jak i sterowanie turbina .obie te gruszki sa sterowane podcisnieniem..a jesli wezyk byl uszkodzony owego podcisnienia juz nie bylo. Oba te podzespoly maja swoje zaworki ale rzeczywiscie sa podobne tak wizualnie jak i w zasadzie dzialania(czasem nawet sie je podmienia) Erg moze i nie nowy..one czasem tak ladnie wygladaja Skladaj wszystko do "kupy" i dawaj te dynamiczne Jesli chodzi o kat wtrysku pamietaj by teperatura trzymala sie teori..84'C min na Vagu tu masz pieknie opisany materjal http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_19_tdi_afn_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:28_________________________________________________..co to znaczy obracales?? ona wykonuje ruchy raczej wzdluzne- [B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
N75-to ten z biala glowka w okolicy 2giego wentylatora na dole miedzy chlodnica a silnikiem Z tym rozbieraniem i czyszczeniem to moze nie tak predko sprobuj najpierw psiknac WD i rozruszac sztange(zauwaz czy sie czasem nie przycina) Jesli jest ok.Turbine mozna sobie narazie darowac. [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:28_________________________________________________Jak da sie rozruszac ta sztange to probuj te Dynamiczne bo bez tego sie nie obejdzie Moze wyswietlac Error bo prubowales 011 w BS- [ALL B5] Elektrozawór - gdzie wstawić ?
Nie ma mowy- [B5 1Z] Czy ta pompa będzie pasowała ?
bedzie pasowala do twojego 1Zta Ciekawe w jakim jest stanie.. ale i tak przed zamontowaniem bedzie musiala trafic na stol.- [B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
No wiec Ci mowilem zajrzyj kilka postow nizej.. Na poczatek zajmi sie tym zaworkiem N75 co jest z nim ,moze jest jakas nieszczelnosc w przewodach podcisnieniowych ? Dobrze byloby podmienic zaworek od innego auta a jesli nic to turbina do czyszczenia. Choc Twoja sytuacja wyglada dosyc dziwnie...z reguly jak przeladowuje to auto wchodzi w Noufland-tryb avaryjny Dynamiczne by wiele powiedzialy PS-jaka pewnosc ze masz przejechane 100 tys?- [B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
osobiscie bym sobie narazie darowal termostat..zima jest wiec moze byc ciezko uzyskac wyzsza temp. 82 "C to nie jest tragedia Jesli twierdzisz ze auto troche doszlo do siebie...wykonaj logi dynamiczne gr.008 i 011 koniecznie - Strefa Śmiechu