Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeciągnięcie kabla z komory silnika do wnętrza


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę przeciągnąć kabel do wzmacniaczy od aku do środka kabiny, dalej drogę mam już opracowaną. Zanim zacznę sam kombinować z miejscem przeciągnięcia chętnie dowem się jak WY to robiliście bo po co odkrywać amerykę dwa razy :decayed: Zdjęcia też mile widziane.

Przy okazji chcę przeciągnąć kabel do zasilania CB radia i zastanawia mnie jaką ramkę dwu bezpiecznikową wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chcę tego ciągnąć przez komp a z drugiej strony, pod schowek, podobnie robiłem w pasacie b5fl ale w audi nie widzę tej wolnej uszczelki co w passacie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nei chcesz przez komp skoro to miejsce jest specjalnie pod to.... kazdy elektromechanik tamtedy ciagnie kabel do srodka. Wlasnie wczoraj zakladalem skrzyneczke basowa i 'specjaliscie' zajelo to moze 5minut, calosc montazu, z podlaczeniem radia, przeciagnieciem przewodow, podlczeniem skrzynki, masy, przykreceniem skrzynki do podlogi, zlozeniem wszystkeigo zajela 40minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przeciagniety kabel tam obok komputera jest tak uszczelka i wychodzi tak samo jak kabel przeciagniety przez kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Jeśli masz klime, to pociągnij od lewej strony, pod filtrem pyłkowym będziesz widział tam gumę(o ile się nie mylę to jakaś rurka tam wchodzi właśnie od klimy) i ja se właśnie tamtędy puściłem bez żadnych problemów, tylko musisz od środka (kabiny) wcisnąć łapę (nie musisz nic rozkręcać) i wyczuć kabel, i po sprawie.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...